Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, kinek mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kinek mi számít túlsúlyosnak?

Figyelt kérdés
Nagy mellekért cserébe elnéztek egy kis pocakot vagy egy nem olyan karcsú derekat? Képet is linkelhettek.
2021. ápr. 15. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem a kis pocak nem zavar.


27/f

2021. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Tehát bejön-e nekik a konyhásnéni alkat, csak mert nagy mellük van? Na, erre kíváncsi leszek :D
2021. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
+5 kg súlyfelesleg az még elmegy.
2021. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 BeefEater ***** válasza:
98%

A kérdés túl általános szerintem, össze-vissza válaszokat fogunk adni így.

Én akkor tekintek valakit túlsúlyosnak, ha a súlya (vagy a háj rajta) megakadályozza valamiben (legyen ez a cipő kényelmes bekötése vagy akár egy rövidebb/közepes gyalogtúra).

2021. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez relatív szerintem

100kg fölötti lányra már azt mondanám sok és nem fér bele

De itt hozzá kell tennem, hogy összejöttem egy szerintem elég jó molett csajjal, nagy mellekkel stb akiről simán azt gondoltam 3 hónapig hogy max 90kg körül van

Utána került szóba és derült ki, hogy a leányzó 115kg

De mivel magas és elég szépen oszlott el a súly rajta így meg nem mondtam volna....

Szóval nem tudom azt mondani hogy 10-20-30kg fér bele mert nem mindegy hogy néz ki a nő és milyen magasság párosul hozzá stb...

2021. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

Ideális: Magasság(cm)-110 vagy -115.

Magasság(cm)-100 már lehet valószínűleg erősebb csaj (de lehet túlsúlyos is).

Magasság(cm)-95 vagy -90 pedig több mint valószínűleg, hogy túlsúlyos.

2021. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

[link]


E fölött már túlsúlyos.

2021. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Én 119 vagyok most, nekem pl. nincs nagy mellem. 60 kilósan volt B-s, most meg B/C-s.
2021. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

#6 hát te nagyon hülye vagy :D Az elméleted alapján én "erősebb" vagyok. Jelentem, a derekam 60 cm, lapos, izmos hasam, kerek, feszes fenekem van. Amelyik univerzumban én erős alkatnak számítok, az elég szomorú hely. A megoldás: 5 éve sportolok intenzíven. Edzőtársnőim hasonlóan egy átlagban 10 kg-mal kevesebbnek tűnnek, mint amennyik, mert nem zsírosak, hanem izmosan formásak.

Egyébként zsírszázalékban lehet a legpontosabban meghatározni az ilyesmi. Egy nőnek 20% a legideálisabb. 30%-ig már teltebb, de még egészséges. 35%-os zsírszázalék felett már túlsúlyos valaki. Kilókban azért is nehezebb ezt meghatározni, mert nem mindegy, hogy izmos az illető, illetve milyen a csontozata.

Egy közelítő kép (nem tökéletes, mert izomzat függyvényében kellene több táblázat, több oldalról, de valami)

[link]

2021. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Olyan 110-120kg a masz de azt is inkább egéségugyi okokbol várnám el a másiktól.
2021. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!