Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A plasztikazott nok jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plasztikazott nok jobban tetszenek a ferfiaknak? Tenyleg ennyire szamit a kulso?

Figyelt kérdés

Tobb ev szoptatas all mogottem, beleptem egy plasztikaval foglalkozo csoportba es sokkot kaptam kb. Gyonyoru szep, nalam fenyevekkel szebb nok szenne plasztikaztatjak magukat, olyan eljarasok vannak, amirol kb. nem is hallottam, es elgondolkodtam, hogy basszus akkor egy atlag no mint en, hol van ezekhez kepest? Pl. Egy teljesen egeszseges fogsorra lehet hejat tetetni, hogy szebb legyen, ez nem nonszensz? Vagy sokan a szep nagy melluket is plasztikaztatjak meg tokeletesebbre. Most bele gondoltam, hogy az en arcomon mennyi mindent kellene valtoztatni, pl. Szemhej plasztika, orrplasztika, szajfeltoltes plusz mellplsztkika, ahhoz hogy az a klasszikus szabalyos szepseg legyek...a penzem meg is lenne ra amugy, de basszus a ferjem nem ismerne meg, illetve en sem onmagamat..

Az eletben tenyleg ennyit szamit a kulso, ezek ennyire fontos dolgok? Sok no a csoportban tobbszor siman kes ala fekszik, nem felve a kockazattol. Mit gondoltok errol? Erdemes ezekbe belevagni? Aztan hol a hatar?



2021. máj. 7. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%

Aham. Szóval beléptél egy PUA szintű csoportba és úgy gondolod, hogy ez kell a férfiaknak. A másik oldalról meg azt gondolod, hogy a PUA trükkös pasik kellenek a nőknek?

Egyszerűen elszomorító, hogy mennyi felnőtt ember mozog gyakorlatilag egy kisgyerek szintjén.

2021. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mi az a pua? En ferjnel vagyok, es imadom a ferjem, nem az en reszemrol lenyeg az ismerkedes, hanem ezekre a nokre gondoltam.
2021. máj. 7. 22:59
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

A PUA röviden pick up artist. Szabafordításban olyasmi, hogy szedj fel csajokat. Az ilyen oktatások egy nagy részén olyan szintű tanácsokat adna, hogy legyél nagyképű meg egyebek.


A lényeg az, hogy mindkét nemnek vannak olyan dolgaik, amikről azt gondolja, hogy a másik nem többségének bejön, pedig nem. A szétplasztikázott csajok sem jönnek be a legtöbb férfinek.

2021. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Engem nagyon is taszítanak ezek a nők.

Senki sem lehet tökéletes.

Reklámokban mutatják azt hogy milyen tökéletes is,jó fények,jó fényképezőgép,efekt,ruha,smink, haj és mehet.


23F

2021. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a plasztika alapvetően egy jó dolog, mert nagyon jó hatással lehet az önbizalmadra és az énképedre is. Tipikus példa erre, hogy nem tetszenek a megereszkedett melleid és felvarratod. Ettől még te ugyanaz maradsz, de megnő az önbizalmad és jobban érzed magad a bőrödben. Viszont ha túltolod és egyre nagyobb implantokat rakatsz be, apránként megműtteted minden testrészed az már problémás és valószínűleg mentálisan nincs minden rendben. Szóval szerintem a plasztika úgy amúgy nem ördögtől való, nagyon sok ember életminőségét javíthatja jelentősen, de tudni kell a határokat.
2021. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos fordított esetben is felmerült bennem ez a kérdés.
2021. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Oké, az #1-es válaszomat mégis ki és miért pontozta le? Nevetséges, hogy ezen az oldalon a megkeseredett emberek többsége mindenből valami nevetséges nemi harcot hoz ki és a saját nemét mindig sértve érzi, de a másikát összevissza ekézi.
2021. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
En nem pontotalak le.
2021. máj. 7. 23:10
 9/21 anonim ***** válasza:

#7 Biztosan Magyarország legjobb plasztikai sebésze volt.


[link]

2021. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#8: Tudom. Te normálisan írtál egy kérdést, viszont tele van ez az oldal megkeseredett PUA mániás "férfiakkal" és mindenre harapó "nőkkel". Szóval, az oldal 90%-a sértődött kisgyerekekből áll.


#9: Nem tudom, hogy mire célzol, de remélem megérted, hogy nincs 17 percem a videóra. Esetleg 2-3 mondatban eltudod mondani, hogy minek köszönhetem a gúnyolódást?

2021. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!