Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány részegen vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány részegen vonzódik hozzád, akkor az józan állapotban is igaz lehet, csak mondjuk elfojtja?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel ha együtt bulizunk, és kicsit sokat iszunk, akkor mindig elkezd ölelgetni, néha puszilgat is (arcra, rendes csók még nem volt), de józan állapotban teljesen normálisan viselkedik. Jó magányos létemre lehet hogy csak túlgondolom, és többet látok bele a valóságnál, de érdekel a véleményetek. Még annyit érdemes elmondani, hogy amúgy eléggé különböző személyiségek vagyunk, ő egy igazi sportos, szép csaj, én meg nem éppen vagyok az ideálja, hanem teljesen átlagos vagyok. Tehát normál esetben meglepődnék, ha úgy nézne rám.

2022. febr. 7. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nemkell komolyan venni
2022. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Én részegen ha elkap a szeretethiány akkor a fiúhaverjaimat simán elkezdem ölelgetni. Főleg ha érzem hogy bejövök neki. Másnap megbánom mert nem mindig érzem őszintének :/ csak akkor épp elkap a hév. De CSAK ha tényleg nagyon szeretethiányosnak érzem magam.


De ez én vagyok, másnál lehet másképp van.

2022. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is szeretethiányos vagyok és már ilyen semmi dologba mint egy ölelés is hajlamos vagyok többet beleképzelni :/
2022. febr. 7. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem jelent semmit, vannak akik részegen sokkal közvetlenebbek lesznek, de ez még azt se jelenti, hogy ilyenkor vonzódna hozzád. Csak megölelt és adott egy puszit, ennyi alapján ne éld bele magad, számára ez valószínűleg abszolút semmit nem jelent és más ismerősével is így viselkedne.
2022. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!