Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudott több lány is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudott több lány is belém szeretni pont most, amikor baromi szar állapotban vagyok egy viszonzatlan szerelem miatt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit viszonzatlanul szeretek, amikor elutasított én tiszteletben tartottam a döntését és elbúcsúztam tőle, sok sikert kívántam neki. 2 hónap eltelt azóta, hogy nem láttam, de nincsen nap, hogy ne gondolnék rá. De el kell őt engednem, csak ez nem megy egyik napról a másikra.

Ami viszont nagyon fura, hogy több lány is van,akik pont most szerettek belém, amikor kb. 50m-ről ordít a képemről, hogy depis vagyok, nincs kedvem semmihez, teljes apátiában vagyok. Volt aki szerelmet vallott, egy másik meg komoly kapcsolatot akar velem. Nem értem, h miért. Szimpatikus, kedves lányok meg minden,de pont a legrosszabbkor jöttek a képbe, mert hiába nyitnék feléjük, egyszerűen nem megy. Nekem még idő kell,amíg kiheverem ezt az egészet.


2019. aug. 1. 20:41
 1/2 Randa ***** válasza:
Akkor koptasd le őket. Mi a kérdés?
2019. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy hogy tudok vonzalmat kiváltani ezzel a depis hangulatommal. Azt gondolná az ember, h ilyen állapotban nem fog bevonzani senkit.
2019. aug. 1. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!