Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként mennyire fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mennyire fogadnátok el, ha a párotok direkt szeretne kissé pocakosra hízni?

Figyelt kérdés

Ha 178 cm, 80 kilós (csak kicsit izmos, átlagos, kis pocakos) férfi szeretne 6-8 kilót hízni direkt, mert jobban érezné magát kicsit testesebben, pocakosabban, mit szólnátok?


(Évek óta tartom ezt a súlyt, nem vagyok hízékony alapból-)



2022. febr. 7. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem zavarna. De nem vagyunk egyfotmák.
2022. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Semennyire sem fogadnám el. Más kérdés ha csak úgy megtörténik, eltunyul kissé, téli fókazsír, vagy betegség miatt, stb, de ha szándékosan olyan akarna lenni ami nekem nem tetszik? Az mi akar lenni? Provokáció, hogy teszteljen? Kösszépen ebből nem kérek.
2022. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
2# ott van hogy ő jobban érezné magát. Akkor ugyan miért ne?
2022. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Engem zavarna, mivel már így is van rajtad felesleg, ha erre még felszedsz 6-8 kiló zsírt, akkor már nem csak kissé pocakos lennél, hanem túlsúlyos, ami nekem nagyon nem jön be. (BMI szerint is túl sok)

De nem nekem kell tetszened és azt csinálsz, amit szeretnél, a te tested és van akit nem zavar a túlsúly, de ha az a célod, hogy minél több nőnek tetszen az alkatod, inkább ne hízz.

2022. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Semennyire!

A hízás, pocak nem gond. Az viszont igen, hogy ez a célja.

2022. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Osztom a #5 véleményét. Maga a hízás ténye nem zavar, én se vagyok tökéletes. De hogy konkrétan ez a célja, ez már igen zavaró.
2022. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
2 vagyok, a 4-est akartam én is írni. A 178/80 eleve nem kevés, max akkor néz ki jól ha izmos, nem ha átlagos, mert akkor ez sok, márpedig erről lehet szó, mert egy izmos, sportos pasi nem akarna pocakot növeszteni.
2022. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

✅ Miért a pocakjára akar hízni ?

✅ A férfinek nem a felsőtestrészére kellene felszednie az a 8 kilót ?

✅ kar + mellkas ? 💪💪💪

✅ Ha hízni akar, akkor menjen el gyúrni, és meg lesz az a +8 kiló, úgy hogy még vágykeltőbb / vonzóbb lesz.

2022. febr. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne vele bajom ha arányosan oszlik el, szeretem a picit nagyobb darab pasikat.
2022. febr. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6-8 kiló meglenne ha fél évet járnál edzőterembe, miközben tartod magad a testépítő étrendhez is és akkor nem a dagadt pocakodon nőne tőle a háj, hanem a tested többi részén az izom.
2022. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!