Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lánynál arcszőrzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lánynál arcszőrzet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 21:15
1 2
 11/12 spsux ***** válasza:
ha cirkuszban dolgozol akkor nem :D
2010. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megertelek kerdezo, mert nekem is problemam van mar kis tini korom ota es a "vegleges szortelenites" (villanofenyes) sem segitett semmit. Sajnos hetente tobbszor is kell szortelenitenem az allam es a bajusz reszen (epilator a legjobb szerintem). Egyebkent nezesd meg orvossal. Nalam pl. a magas tesztoszteron szint okozza, de nem szedek ra gyogyszert tobb okbol (nagyon csunya mellekhatasaik vannak az ilyen hormon gyogyszereknek - tobbet artanak, mint hasznalnak). Szoval azt tudom mondani, hogy ezzel sajnos egyutt kell elni. Tudom, hogy nagyon rossz, nehez fenntartani az allando szortelenitest, de nem nagyon tudsz mit tenni, ha hormonalis alapu. Amugy ne hidd, hogy egyedul vagy, nagyon sok nonek problemaja ez es sokan gyantazzak/gyantaztatjak, csak errol nem szokas beszelni es ezert nem tudunk errol (en is szegyenlem).
2010. szept. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!