Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lehet szakítani fog ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lehet szakítani fog ez miatt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok most lett előszőr barátnőm nagyon boldog vagyok mert bnőm van.szüleim eggyik nap elmetnek otthonról gondoltam áthívom barátnőmet de már aznap reggel sem éreztem jól magam éreztem hogy valami nem stimmel velem mígnem rájöttem hogy rajtam van a hígfosás de az az igazi durva,de ekkor már késő volt mert áthívtam, átjött elkezttünk csókólózni meg nyulka-piszkázni és borzaszóan görcsölt a hasam izzadtam elfehéredtem és én ilyen félénk féréfi vagyok és nem mertem mondani hogy nagyon fáj és makiznom kell.mondatm neki hogy nyugodjon le mert semmi bajom nincs. tovább fojtattuk a nyulkázást és egyiszonyatos nagy görcs jött rám és a tartó izmaim nem bírták tovább berotyiztam ami egy nagy pukkanat kiséretébe jött létre. a smárolás közben a bnőm nyelve megállt kihúzta zavarba jött tekintet kis mosoly kiséretében és mondta kimegy egy kicsit levegőzni.én meg piros arcal kimentem a fürdö szobába kitakaritani magam.aztán egésznap ilyen frusztri hangulat volt és piszka se volt.aztán mikor ment csókot sem adott. mit tegyek? segicssetek
2010. szept. 10. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát én is furán érezném magam...
2010. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
XDDDDD
2010. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, hogy lehet valaki ilyen balf@sz már bocs? Amúgy ugye csak kamu? :D
2010. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ilyet meg kell tudni beszélni. Úgy értem meg kell mondanod a lánynak ha szarul vagy és bocsi wc-re kell mennem. A legjobb ha elképzeled azt, hogy milyen lenne a dolog fordított esetben. Ha ő lenne így szarül. Te sem haragudnál rá, ha megmondaná, hogy baj van, sőt inkább segítenél neki. De azt te sem vennéd jó néven, ha petting közben rottyantaná össze magát:D

Sztem beszélj vele, hogy mi volt, akármiylen kínos is:D

2010. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
bárcsak kamu lenne:(
2010. szept. 10. 21:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sorry kérdező....de én ezen már vagy 10 perce szakadok XDXD


Nagy vagy csak így tovább XD

Ennél már csak az lett volna jobb ha a csak épp a valagadat fogdossa és te belerottyantasz a tenyerébe ...és hogy leplezd zavarod ,annyit még hozzáteszel hogy: egy kis ajándék tőlem XDXD

2010. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
XD Akkor meg mondd meg neki az igazat, hogy beteg voltál, csak nem akartad lemondani és kérd meg, hogy felejtse el, és adjon még egy esélyt!
2010. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehet valaki nyúl!!! Ha szarul vagy, mi a fenének nem mondod el neki????? Egyébként szakadok!
2010. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én otthagynálak, ha lány lennék :)


szerintem is rohadtul vicces.

2010. szept. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nos,miután kinevettem magam,adok értelmes tanácsot :)

A csajt szerintem már buktad,de mivel még nem szakított van esélyed hogy veled maradjon. Jobb lenne ha leültetnéd és elmondanád a multkor hogy beteg voltál de olyan jó volt vele hogy elfeledkeztél róla. Ha így is szakít,legalább nem tart egy kreténnek. Vedd tanulópénznek,h a bnőddel mindent meg kell osztanod...

2010. szept. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!