Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lehet szakítani fog ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lehet szakítani fog ez miatt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok most lett előszőr barátnőm nagyon boldog vagyok mert bnőm van.szüleim eggyik nap elmetnek otthonról gondoltam áthívom barátnőmet de már aznap reggel sem éreztem jól magam éreztem hogy valami nem stimmel velem mígnem rájöttem hogy rajtam van a hígfosás de az az igazi durva,de ekkor már késő volt mert áthívtam, átjött elkezttünk csókólózni meg nyulka-piszkázni és borzaszóan görcsölt a hasam izzadtam elfehéredtem és én ilyen félénk féréfi vagyok és nem mertem mondani hogy nagyon fáj és makiznom kell.mondatm neki hogy nyugodjon le mert semmi bajom nincs. tovább fojtattuk a nyulkázást és egyiszonyatos nagy görcs jött rám és a tartó izmaim nem bírták tovább berotyiztam ami egy nagy pukkanat kiséretébe jött létre. a smárolás közben a bnőm nyelve megállt kihúzta zavarba jött tekintet kis mosoly kiséretében és mondta kimegy egy kicsit levegőzni.én meg piros arcal kimentem a fürdö szobába kitakaritani magam.aztán egésznap ilyen frusztri hangulat volt és piszka se volt.aztán mikor ment csókot sem adott. mit tegyek? segicssetek
2010. szept. 10. 21:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat
2010. szept. 11. 08:23
 12/13 anonim ***** válasza:

én nem szakítanék, de ilyen helyzetben én sem tudom mit reagáltam volna, de ha megmondja hogy beteg csak nem akarta lemondani a talit akkor semmi gáz. csak legközelebb tényleg szólj ha szarul vagy

17/L

2010. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD húh ez nagyon kúl vot :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

egyébként a csajok beveszik a bocsánatkérést:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2015. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!