Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiányzik az a szabadság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiányzik az a szabadság, amitek azelőtt volt, hogy lett párotok? Az a rengeteg szabadidő, a jóval kevesebb kiadás, a saját légtér és én-idő, a kompromisszum mentesség, az alkalomadtán előforduló viták hiánya, stb.?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 11:13
1 2 3 4 5
 1/44 Lachesys ***** válasza:
94%
Nekem nincs több kiadasom mióta párom van 🤷 max az ajándékok. Sosem zavar hogy ott van a lakásban, attól még a másik szobában bármit tudok csinálni, meg jó is, hogy ha akarom átmegyek, megolelem, stb. Sokkal több a jó dolog a kapcsolatunkban mint a súrlódás. Szerintem ha neked hiányoznak ezek a dolgok, nem a megfelelő emberrel vagy.
2022. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
67%
Huh dehogynem
2022. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%
Így is szabad vagyok. Azt csinálunk, amit akarunk, és mindketten igénylünk én-időt - én kint gépezek, ő bent PS-ezik.
2022. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
19%
De. Ezért sem lépek a férfi irányába aki idvarolna. Mennem kéne mindig hozzá szexelni, mert ha nimca meg az adag, akkor keres szeretőt. Meg azért mást is kell csinálni, különben ellaposodna a kapcsolat. Én meg nem vagyok valami eljárkálós. Mondjuk nem is volt még sose kapcsolatom fiúval. 22/N
2022. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
91%
De igen, néha hiányzik, viszont a párom nagyon jól ismer engem, és tudja, hogy az átlagosnál több időre van szükségem egyedül. Már megszokta, hogy ilyenkor elvonulok egy-két napra, hogy aztán újult erővel folytassuk a hétköznapokat. Szerencsére olyan párom van, aki ezt megérti, elfogadja. Egyébként sem vagyunk egymás nyakára nőve, pedig együtt élünk, de időnként mindkettőnknek szüksége van arra, hogy egyedül töltődjön fel.
2022. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy párkapcsolatban élek, még szabad ember vagyok. Nyilván nem ismerkedek/lépek félre, de ha kedvem tartaná, akkor mehetnék el a barátnőimmel, amikor csak akarnék. De pont attól jó a kapcsolatunk, hogy mellette nem vágyom ilyesmire. Szeretünk együtt lenni, néha szoktam noszogatni, hogy menjen a barátaival, de nincs rá igénye.

Jóval kisebb kiadás? Ha ennyire anyagias valaki, akkor nem sok őszinte érzelmet táplálhat a párja iránt. Amúgy normális esetben megoszlanak a költséget, nem csak kizárólag az egyik embert terheli.

Kompromisszum? Ha szeretek valakit, akkor nem esik nehezemre alkalmazkodni hozzá.


Ezek a kérdések inkább azt vetik fel, hogy maga a kapcsolat rossz, nem pedig az, hogy valaki párkapcsolatban él-e vagy sem.

2022. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Fuh hát az én párom legszívesebben minden nap töltene velem időt (még nem élünk együtt), nekem viszont 2-3 nap kell, hogy egyedül tudjak lenni. Csodálatos a kapcsolat, de mivel nem igazán ugyanannyi az egymásból "kért" idő, nem tudom, érdemes-e tovább folytatni.
2022. febr. 10. 11:20
 8/44 anonim ***** válasza:
90%

Egy rossz kapcsolatban tűpontosan ugyanezeket gondoltam, mint ahogyan Te is kifejtetted a kérdéseddel.


Egy ténylegesen szeretetteljes, boldog párkapcsolatban ezek a kérdések fel sem merülnek Benned. Soha nem értettem, miért mondják mások, hogy egy jó párkapcsolatban ugyanolyan szabad vagy, sőt még boldogabb és kiteljesedettebb, mint egyedül. De tényleg így van! A kiadások megmosolyogtató gondolatok, sőt, mivel ketten vagytok, ketten is viselitek a felmerülő költségeket, egyébként pedig nem sajnálom azt a költségeket, amik során ketten új élményekkel, emlékekkel gazdagodhatunk, mert sokkal többet jelent, mint annak az anyagi vonzata, a viták ténylegesen jó kommunikációval tökéletesen orvosolhatóak (de ehhez két tenni is akaró és tudó ember szükséges), az én idő megoldható/megbeszélhető (akár kisgyerek mellett is néha bele kell, hogy férjen).


Kívánom, hogy megtaláld a Párod, akivel mindezeket nem teherként éled meg és egy boldog párkapcsolatban élhetsz majd.

2022. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
79%

Nem !

Nekem nem hiányzik az a "szabadság" ami az előtt volt!

Miért is hiányozna , Hiszen én döntöttem úgy , hogy nem szeretnék többet egyedül,azaz független lenni, nem szeretném már azt a volt életmodellt, életstílust, azaz mást szeretnék mint ami azelőtt volt.

Szabadnak szabad ember voltam mindig! Nem érzem magam sem fogságban sem börtönbe attól, hogy az egyedüllétet helyett a társas létet/ életformát választottam !

2022. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
21%

1# "Sosem zavar hogy ott van a lakásban"


Az én párom sem zavar, főleg hogy szobatiszta. Szobában is kitűnően fotoszintetizál. Néha kiteszem az udvarra levegőzni.

2022. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!