Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen párral össze házasodnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen párral össze házasodnál?

Figyelt kérdés

Nálad kizáró ok lenne egy komoly lépés előtt ha mondjuk:


a másik otthon van hetek óta, és szinte semmit nem csinál ( kicsit beteg de nem annyira h 0 24be feküdnie kell), mindenért úgy kell szólni h basszus itthon vagy egész nap és nem igaz h nem tudtad megcsinálni.. h mondjuk ne rám maradjon munka után annyi, és minden nap szólni kell érte ( pedig nem nehéz dolog)


De amikor dolgozik akkor meg az a kifogás hogy nem ér rá,majd ha lesz ideje..de mikor van akkir is sz.rik bele..


Pl Megcsinálok mindent, már csak azért mert tudom felőle jó az úgy ahogy van..

Pl 4napja kitakarítottam a kocsit, elmostam a szőnyeget és bevittem száradni..azóta nincs 3perce h visszategye mielőtt elindul a kocsival és úgy h egész nap itthon van..


2022. febr. 10. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez neked probléma,akkor ne házasodj vele,mert később csak rosszabb lenne.
2022. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Házi cseléd lennél csak.
2022. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra van kitűzve az időpont?😆
2022. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Neeeeeeeeeemmmmmmmmmm😉
2022. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Szóval kb. soha nem segít semmiben és minden házimunka rád marad, mert ő lusta megcsinálni? Ez nálam kizáró ok lenne. Ha mindketten 8 órában dolgozunk, akkor nagyon nem lenne fair, ha az otthoni teendőkben nem venné ki rendesen a részét. Én se hobbiból csinálom, hanem mert muszáj és biztos nem mennék bele egy ilyen felállásba.

Én mondjuk nem is vártam volna ezzel eddig, még az elején tisztázni kellett volna.

2022. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk a párom többet dolgozik mint én. Hétköznap én megcsinálom a házimunkát. Hétvégén viszont saját maga áll neki, és jön, besegít, csinálja, kérnem sem kell. Sokkal jobb ha gyorsan kész vagyunk és utána foglalkozhatunk egymással.
2022. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakítottál vele? Nem! De vigasztaljon a tudat, hogy bibibi, nem házasodtok. Igaz, hogy együtt élve azt a papírt leszámítva semmi különbség, de legalább te jobban érzed magad.
2022. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, előtte kiírnék egy kérdést gyikre, hogy döntsék már el helyettem, hogy éljem az életem a következő 30-40 évben🙄

Ja, nem. Van annyi eszem, hogy egyedül is el tudom dönteni, ha valakivel az esküvő előtt is utálok együttélni, akkor talán nem kéne házasodnom vele.

2022. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!