Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvel, közeledni próbál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvel, közeledni próbál, majd rajon, hogy van valakije, kerülni kezd és végül újra oda van érted? Most ez mi?

Figyelt kérdés

Valaki segítsen megérteni.


Ha egyszer eldöntöd, hogy van párod és butaság volt másfelé nyitni, utána miért nem tudsz hú maradni magadhoz?


Miért keresed újra és újra a másikat? Miközben látom, hogy ezzel ő is szenved, de mégis a közelemben akár lenni. Miért?


2022. febr. 10. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vívódik.
2022. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nincsen min. Családja van. Elég világos a választás.
2022. febr. 10. 19:03
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha lenne családod neked is vagy egy kis empatikus érzéked, akkor értenéd.
2022. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De pont ezért mondom. Nem hagyhatja el őket, ezt én is és ő is tudja. Akkor miért próbál közel kerülni?
2022. febr. 10. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
A dolog nem ennyire egyszerű. A családos ember is csak ember. Van gerince, nem akar félrelépni az első adandó alkalomnál vagy egyáltalán, de közben meg vannak érzések. Ott a család, nyilván nem tud és nem akar mindent eldobni, de attól még ember, aki beleeshet másba. Szóval igen, ahogy írják, vívódik.
2022. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Régen totál elítéltem az ilyet, és egy érzéketlen bunkónak véltem, aki két emberrel játszik egyszerre.


Aztán, így, hogy lett valamennyi élettapasztalatom, másképp látom. Én csak jegyességben éltem, de kétszer is volt erősebb fellángolásom. Egyszer sem csaltam meg, mert úgy döntöttem, hogy inkább a kapcsolatomat mentem, mintsem engedjek az érzéseknek. Végül tisztességesen szakítottam, ahogy kell, és azóta is egyedül vagyok.


Na, egy gyerekesnek nincs ilyen választása. Az én verzióm könnyített volt. Exem persze tett érte, hogy mások felé is elkezdjek gyengéd érzelmeket táplálni, mert egy bántalmazó volt. Ám a családom mellettem állt a kilépésben, közös gyerekünk meg nem született, aki miatt benne maradtam volna ebben a szörnyű helyzetben.

2022. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na én is így látom. Azt vallottam egész életemben más párjára rá sem nézek, házas.... soha elő nem fordulhat. Nem tettünk semmit, szimplán mint ember beleszerettem. És érzek kölcsönösséget, túl vidámak voltunk együtt, éreztem, ha ez így megy tovább baj lesz. Ezt Ő is éreztette, mert egyszer csak menekülni kezdett, nem akart közel lenni hozzám, mindent mentettem, hogy ne is lásson.


Eltelt 4 hónap, hogy alig láttam. Pár napja összefutottam vele véletlenül és váltottunk pár szót, jót elmosolyogtunk. És azóta olyan, mint régen . Ott van mindig, ahol én .



Gondoljátok, hogy nem felejtett el és az érzések újra feltámadtak?



Az a baj, én apa nélkül nőttem fel, én senki apját nem fogom elvenni. És nem is gerinces dolog. De a szívem az övé.

2022. febr. 10. 19:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogyan segítsek neki? Tűnnek el végleg az életéből? Nem akarom, hogy szenvedjen. Márpedig mi soha nem lehetünk egy pár ezzel tisztában vagyok, és nyilván ő is.
2022. febr. 10. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éve szenvedek hasonló dolgok miatt és azt láttam, hogy Ő is, de nagyon. A férfiak látszólag jobban tudnak racionálisan dönteni, szóval ebben te fogsz nagyobbat sérülni rövid távon. Hosszú távon viszont,- mivel ilyenkor a férfi elfojtja az érzéseit,- elég nagy bajokat okozhat nála is.

Esetünkben Ő döntött úgy, hogy eltűnik a képből. De képtelen betartani következetesen, ezzel meg engem tett teljesen tönkre, mert mire kezdtek volna a sebeim begyógyulni, megint feltépte és megint meggondolta magát én meg volt amikor 1,5 év gyógyulást kezdhettem elölről ilyen miatt. Amikor ezt harmadszorra játszotta el, akkor döntöttem úgy, hogy letiltom őt minden fórumon, telefon, magán e-mail, Messenger, munkahelyi e-mail. Teljesen kiszámíthatatlan volt, mikor jutok újra eszébe, volt amikor 4 hónap után, volt amikor 1,5 év után. És közben nulla kontakt volt, annyi erővel költözhettem volna az Északi sarokra is, akkor se lettünk volna jobban elszigetelve.

Végül beláttam, hogy nekem ebben csak szenvedés jut, nem éri meg. Ha a szeretőjeként szenvedtem volna, akkor azt mondom, legalább a szex jó, ha minden más pocsék is, de basszus, két évig még a kezemet se fogta meg soha és a legtöbb ami jutott, az egyetlen csók volt 2 év után. Ha meg mégis el tudtam volna csábítani, nem hiszem hogy boldogok lettünk volna olyan áron, hogy a gyerekei utána sírnak.

2022. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Hasonló a sztori
2022. febr. 10. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!