Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális lányoknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális lányoknak miért mindig az ilyen rossz fiúk jonnek be?

Figyelt kérdés
(Én is lány vagyok, és normális) tehát nem iszok, nem drogozok meg ilyesmixd
2022. febr. 11. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert ezek a normális lányok pont hogy nem normálisak 😄
2022. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lachesys ***** válasza:
100%

Attól mert nem iszik meg drogozik valaki már normális lesz? :D

Amúgy ez is mit jelent? Nem vagyok egy bulikiralyno, felelősségteljes munkám van, de használtam már marihuánát, speedet, ittam már magam taccsreszegre mint a legtöbben tini korukban... Nem erről szól az életem, persze.

A "rosszfiúk" ha már ennyire kategorizálni akarunk, általában izgalmasak, rövidtávon feldobják az "unalmas hétköznapokat", nem lehet mellettük unatkozni. Aztán ha te magad nem vagy ilyen, és nem úgy akarsz elni, hogy buliból buliba és másnapbol masnapba esély - hosszú távon még kevesen akarnak, és kevesen is tehetik meg - akkor rájössz hogy baromira nem lehet az ilyen emberre számítani, megbízhatatlan, elalszik mikor egyszer lenne valami fontos reggel, elfelejti hogy mit beszéltetek meg vagy nem is érdekli. De fiatalon sokan porogni akarnak és azt gondolják az az "élet" ha így élsz. Aztán persze jön a munka, a kötelességek, stb.

2022. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy vagy te lány. xd
2022. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A csajok nagy része a belevaló (rossz) életre való fiúkat kedveli, ez van.
2022. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Hat pedig lany vagyokxd es azert kerdezem mert nekem akkárhány fiú tetszett, az osszes ilyen volt. Nehogy már írásból mondd meg hogy lány vagyok vagy fiú
2022. febr. 11. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ezek a normális lányok pont hogy nem normálisak." Ezzel arra céloztam, hogy számos oka van amiért úgy érzik egy "normális, rendes fiú" unalmas, nem érdekes eléggé. Pár ok:

-zűrös családi élet

-apával való kapcsolat

-rossz szülői minták

-gyermekkori traumák

Ilyen helyeken kell keresni. Semmi varázs és báj nincsen a bunkó és rossz fiúkban, szimplán a lelkisérült, traumatizált, pszichológiailag kezeletlen lányok ragaszkodnak hozzájuk. Ez is olyan mint a drog, a rossz fiú adrenalint ad, ha beáll az unalom, akkor valaki elvonási tüneteket is produkálhat, szélsőségesen váltakozhat a hangulata. Olvastam erről könyvet, durva.

2022. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Mert ők bátrabbak, így feltűnőbben viselkednek. De szerintem fordítva is ez van.
2022. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!