Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a volt barátom?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt jöttem össze egy sráccal, jól megvoltunk, de egyszer csak csúnyán összevesztünk, és úgy éreztem, hogy nem is akarok vele lenni, rajta meg láttam, hogy még akarja... De én felhoztam a témát, hogy szeretnék szakítani, na erre elhordott minden szarnak, meg hogy mekkora csira vagyok, azt se vettem észre, hogy ő soha nem is akart velem lenni. Elég durvákat mondott, szóval azzal is eléggé megalázott, így szakítottunk, másnap összejött egy lánnyal, és direkt előttem ölelgette, puszilgatta... Hát mit ne mondjak, eléggé meglepett, ezt nem gondoltam volna... Még így is elég szarul esett amit csinált velem, hogy én nem érzek iránta semmit. Most ez mire volt jó neki, miért csinálta? :S
2009. júl. 26. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy szakítani akartál vele, megsértetted a büszkeségét! Ezért hordott el mindennek. Nehogy bevedd, hogy tényleg nem akart tőled semmit... akkor nem lett volna veled, hidd el. És köveetkező nap is azért volt a másik csajjal előtted, hogy a büszkeségét védje. Ne foglalkozz vele. Felejtsd el, és foglalkozz inkább a jövőddel.:)


Amúgy velem volt olyan, hogy egy srác megkérdezte tőlem, hogy járunk-e, és mondtam, hogy még nem ismerem eléggé, ezért még nem szeretnék - de csak finoman -, és ő ezt nemnek értette, erre elhordott mindennek. Azt mondta, sosem lesz pasim, olyan csúnya vagyok, meg hogy tudja, hogy járni szeretnék vele. Stb. Ezt is azért csinálta, hogy a büszkeségét védje, de egyértelmű volt, hogy érzett irántam elég sokmindent. Utána hónapokon keresztül rágódtam azokon, amiket mondott rám.:S Nagyon szarul éreztem magam tőle.:( De már kihevertem, mert tudom, hogy miért mondta. Nálad is kb ugyanez a helyzet, csak Te jártál is a sráccal, úgyhogy Te kicsit rosszabb helyzetben vagy, de hidd el, Te is ki fogod heverni.:)


16/L

2009. júl. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
mert egy tapló paraszt. Felejtsd el, van 1000000 pasi a földön csak találsz egy hozzád illőt.
2009. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy reagál a szakításra. A taplók így, ahogy az exed. Egyébként nem tartod kicsit hihetetlennek, hogy rögtön másnapra összejött valakivel? Szerintem már régóta volt köztük valami. Hagyd a fenébe ezt a srácot!
2009. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy látszik nem szeret veszíteni, azért mondott rád minden hülyeséget. Saját maga is tudta szerintem, hogy amiket mond nem igaz, csak azért mondta, hogy a lelkedbe tiporjon. Nem hiszem, hogy nagyon szerelmes lenne abba a lányba akivel másnap összejött, ezzel is csak téged akart idegesíteni, és azt mutatni, hogy ő milyen jó pasi, és hogy rosszul tetted, hogy szakítottál vele.

Ne is törődj vele!!

2009. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A férfiak önérzetét sérti, ha otthagyják őket, akivel közvetlen utánad összejött az csak önigazolás, hogy "jópasi" és kell valakinek. Plusz, hogy fájjon neked. A legjobb, amit tehetsz, hogyha látod őket akkor érzelemmentesen elmész mellette/mellettük. A semlegsesség jobban fáj, mint az, ha látja, hogy szenvedsz:)
2009. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!