Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajön-e az exem?

Figyelt kérdés

A történet: volt egy párom, akivel nagyon szerelmesek voltunk egymásba. Viszont a távolság miatt az exem úgy döntött, hogy nem folytatja tovább, de megígérte, hogy amint lesz alkalom, újra együtt leszünk. Én hittem neki, mert szerettem.


Eltelt hat év, nekem nagyon hiányzik, érzem, hogy csak őt tudnám szeretni igazán, azóta volt más, de nem volt ilyen.


Felragyogott a reménysugár, mikor egyszer újra beszélgetni kezdtünk, de nem sokáig.

Nem válaszolt már az utolsó üzenetemre, nem tudom, mit tehetnék értünk újra. Lehet, már csak én gondolok erre minden nap, és túllépett.

Mit tehetek? Vannak még csodák?


Szívesen hallgatok történeteket, ahol hasonló dolog történt.


Nagyon köszönöm.



2022. febr. 12. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog. Hat év, úristen… Mit csináltál addig, ameddig falsul hitegetett?
2022. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Respect, igazán türelmes vagy.
2022. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Éltem az életem, miközben a háttérben még mindig emlékeztem erre az ígéretre.
2022. febr. 12. 15:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Át tudom érezni. Első szerelem volt? :/


Sose hitegesd magad ilyenekkel. Kidobsz értékes éveket az életedből egy csélcsap miatt.

2022. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az első olyan ember, akiről éreztem, hogy a lelki társam, úgy váltunk el, hogy szeretett stb...Emiatt is hiszem, hogy egyszer talán sikerül.

Nem tudom mással volt-e ilyen.

2022. febr. 12. 15:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenki átesik ezen. Általában az első 1-2 kapcsolatban. De az élet nem ennyiből áll..
2022. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mekkora ez a távolság?
2022. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Miért nem írsz neki vagy hivod fel, hogy megtudd mi a helyzet vele? Ő hogy gondolkozik rólad? Ha nemleges a válasz akkor legalább le tudod magadban zárni. Így csak kattogsz rajta és nem jutsz egyről a kettőre.
2022. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mert írtunk egymásnak, egyszer csak eltűnt a nagy semmibe, pedig találkozót ígért. Ilyenkor tartom a tisztes távolságot, hogyha látszik rajta, hogy nem akar válaszolni.

Csak nem értem a reakciókat, és az ígéret tartósságát is megkérdőjelezem.

2022. febr. 12. 15:29
 10/13 anonim válasza:
Én a helyedben felhívnám és megkérdezném tőle hogy van e esély rá hogy legyen köztetek meg valami, mond el neki, hogy találkozni szeretnél vele aztán kiderül mit mond. Az elutasítás is jobb ennél a helyzetnél mint, amiben most vagy. Csak a saját idődet huzod ezzel.
2022. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!