Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy "bumerángg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy "bumeránggal"?

Figyelt kérdés

Esetleg írj véleményt nekem, vagy valami kórházi beutalót neki, köszönöm...


(Kicsit hosszú történet, de érdekel mások mit gondolnak erről)



Szóval...

5 éve kb, megismertem egy srácot az interneten, aki eléggé messze lakott. Sokat beszéltünk, megismertük egymást, rájöttem, hogy sok mindenben hasonlítunk. Mikor már lassan 1 éve beszéltünk, lett egy kapcsolatom egy másik sráccal, akit már régebbről ismertem. Össze jöttünk, elmondtam az internetes srácnak, hogy mi a helyzet, mire ő megsértődött és letiltott.


Azután nem hallottam felőle másfél éven keresztül. Aztán másfél év után írt nekem, hogy miújság van, beszéltünk 1-2 hetet. A barátomnak nem tetszett, hogy úgymond "idegenekkel" beszélek az interneten, ezért mondtam az internetes srácnak, hogy nem akarok vele beszélni. Nem beszéltünk ismét 1 évet kb, mikor megint írt, hogy már régen beszéltünk. Megmondtam neki megint, hogy nem szeretnék vele beszélni.

(Igazából akartam, csak nem akartam ez miatt össze veszni a barátommal, hiszen nem ért annyit, mert nem éreztem semmit iránta)


Fél év elteltével, mikor már el felejtettem nagyjából, ismét írt, hogy miújság velem, régen beszéltünk. A szívem majd kiesett a helyéről, mikor megláttam, hogy írt

(Örültem, de egyben össze voltam zavarodva, hisz azt mondta, nem akar felőlem hallani soha többet)

Beszéltem vele egy kicsit, hisz mi baj lehet belőle, nem fogtam fel, így titokban beszéltem vele hónapokon keresztül.


Beszéltünk telefonon, videó chat-en órákon keresztül, éjjel-nappal.

Ezek után egyre inkább éreztem azt a "különleges" dolgot iránta amit már kevésbé a barátom iránt.

Mindenben, mindenhol, mindenkiben őt láttam már.

(Értem én, hogy idegen, de az az idő alatt amíg beszéltünk kialakult valami, amit én is éreztem és elvileg ő is.)


 Pár hónap eltelt, mikor el határoztam, hogy szakítok a barátommal miatta. Mikor elmondtam az internetes srácnak, hogy mit szeretnék, ő kiakadt és elkezdett bunkózni.

Pár nap alatt olyanokat mondott és tett ami elég volt ahhoz, hogy rá jöjjek, hogy igazából nem is akarta, hogy legyen köztünk bármi is.

(Vagy fogalmam sincs)

Folyamatosan bunkózott, sértegetett, holott neki is volt barátnője

(aztán hozzáteszem, hogy a néni kb. 20 évvel idősebb nála)

Ezek után nem beszéltünk, nem írtam neki vissza, próbálkozott írni, de idővel beleunt és csak ennyi maradt belőle:

- Boldog nyuszit

- Boldog szülinapot

- Boldog karácsonyt

- Boldog névnapot

(Azt hozzáteszem, hogy egyszer sem kért bocsánatot semmi miatt, mivel megvan róla győződve, hogy ő nem hibás semmiben, csak én, mikor én sosem sértegettem, mert felfogom a szavak súlyát. Tudom, hogy én is hibás vagyok, mert nem kellett volna vele beszélnem, stb..)

Ezt követően eltelt 1 év.

Nemrégen ismét próbálta velem felvenni a kapcsolatot.


Ez mégis mi akar lenni?

Sors? Vagy bumeráng?😂, hogy mindig vissza jön?

(És hiába mondja neki az ember, hogy ne keresse többet, azt mondja "oké" aztán utána újra felbukkan)


Vagy csak valami agyi problémája van, hogy nem fog fel semmit és nem érzi semminek a súlyát, hogy mit mond és mit tesz? 🤔



2019. máj. 9. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Be van nála akadva a lemez. Mikor unatkozik, kell az egonak kis plussz ír mert tudja mindegy mennyi idő telik el nálad ez bevált már. Élvezi a hatalmat amitől különlegesnek érezheti magát. Ezt te engedted neki erre vagy jó számára, de ha nem te majd megteszi mással.
2019. máj. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Benned se sok a tartás, ha olyannal képes vagy szóba állni, aki így beszél veled.
2019. máj. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sosem értem, hogy emberek miért nem tudják egyszerűen csak letiltani azokat, akik irritálják őket. Arra való ez a nyamvadt funkció hát... 😃


Ez a gyerek meg hát... gyerek. Majd egyszer felnő, vagy talán soha... nem agyi probléma, de gondolkodásmódbeli mindenképp. Nem talál jobbat, szorong esetleg. Béna ember, nem fejleszti magát, csak vár a csodára.

2019. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2

Nem mindig volt ilyen, amióta úgy beszélt és olyanokat mondott, azóta nem is beszéltem vele, mert nekem az nem kell, hogy ilyen lekezelő legyen valaki velem.


#3

Nem egyszer le volt tíltva, rengeteg kamu profilról is, de mindig megtalálja a módot és megkeres.

2019. máj. 10. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!