Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért változik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért változik meg valaki egyik percről a másikra?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy eleinte kedves,közvetlen,gyengéd,figyelmes,és jóban van Veled,majd hirtelen jön egy időszak,amikor teljesen rideg veled szemben,és elfordul tőled?Hozzáteszem,nem párkapcsolatról beszélünk.Ráadásul te ugyanolyan kedves vagy vele,mint azelőtt,ő pedig elkezd távolságtartóan,hűvösen és kimérten viselkedni veled.Talán ez annak a jele,hogy el akarja kerülni a dolgok komolyabbra fordulását?
2010. szept. 11. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet h megijedt.
2010. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyanaz a jelenség mint ami annó az exemmel volt. Visszaakartam kapni őt féléven át és egyre csak bunkóbb volt és csak megbántott minden xarral és vágta hozzám a hülyeségeit,egészen addig,ameddig le nem mondtam róla. utánna mindíg jött vmi szöveggel és visszavettem h beszélgessek vele és utánna megint és megint egészen addig,ameddig össze nem jöttem a barátnőjével.. Utánna már kicsit másképp látta a helyzetet :-))) Így meg úgy hiányoztam neki.

Szóval ezt én sem értem,csupán lehet leakar koptatni vagy igen,jelezni akarja,hogy ne forduljon komolyabbra a dolog

16/F

2010. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sajnos a nők hajlamosak érzéketlenek lenni.

Csak ő tudhatja.

2010. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

na ez egy jó kérdés!Én is jártam már így egy lány barátommal!Én sem akartam semmi komolyabbat és szerintem ő se mégis azt tapasztaltam,hogy egyik napról a másikra tök rideg lett velem és azóta is kerül....köszönni éppen még köszön:D

én 18F ő 16L

2010. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dollymelyo ***** válasza:
100%

nem azért de a szövegben nem derül ki az h lányrol van szo:D

nah mind1, amugy télleg vannak olyan lányok akik körül 'fal' van és ha tul közel kerülsz hozzááá akkor az önvédelmi reakcio beindul(((:

kicsit furán hangzik de ez igy van... szoval télleg csak megijedt:)

2010. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jelen estben fiúról van szó,és én vagyok a lány.Azért furcsa a viselkedése,mert eleinte teljesen kedves és közvetlen volt,aztán hirtelen rideg lett,és most már mintha kötelező jelleggel lenne udvarias velem,közben meg kerülné a társaságomat.Mondjuk az elején már tisztázódott,hogy tetszem Neki,mint nő,s az elején még áradozva beszélt a személyiségemről is.Aztán valami megváltozott.Valahogy közömbös lett,és néha kb. 15 perc után esett le neki,hogy hoppá,még nem is köszönt.Aztán van,hogy levegőnek néz,vagy legalábbis úgy tesz.S mindezt úgy,hogy végig ugyanolyan voltam Vele.Biztosan megijedt,mert hogy én nem vagyok nyomulós fajta,az is fix.

Amúgy is kifordult önmagából mostanság...Mintha kicserélték volna.

2010. szept. 11. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!