Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi változhatott meg egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változhatott meg egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csajjal fb-n. Elkezdtünk beszélgetni msn-en , volt témánk bőven, úgy éreztem hogy szimpatikus vagyok neki. Meg is beszéltem vele hogy találkozunk egyik nap suli után. Simán benne volt.

A következő nap írt hogy nem tud ott lenni, úgy néz ki tovább kell maradnia a suliba.

Írta hogy nem tudja mit szeretnék de ő nem szeretne kapcsolatot. Beszéltünk msn-en még aznap. Különösebben nem fejtette ki hogy mi a problémája, beszélgettünk egy kicsit, utána lement msn-ről és írta hogy reméli dumálunk még majd. Onnantól kezdve nem sokat hallottam felőle.


Gondoltam hogy ha élőben beszélnék vele akkor más/jobb benyomást keltenék. Beszéltem is vele ma de csak tök általános témáról, úgy vettem észre hogy nem igazán érdekli amit mondok, ő se sok mindent fűzött hozzá.


A jelek eddig azt súgták nekem hogy nem vagyok közömbös számára(láttam hogy néz, nem került) de mi lehet a baj? Ő nem egy plázacica, kicsit szerényebb csaj, lehet hogy nem sok fiúval volt dolga.

Lehet hogy megijedt?


Ő 16 én 20éves vagyok. Arra is gondoltam hogy azt hiheti hogy ki akarom használni, mivel a korombeliek általában szexuális életet élnek, pedig szó sincs arról hogy kihasználnám, lehet hogy nem tudja rólam de még nem volt kapcsolatom, nem sok csaj tetszett eddig.


Valaki tudna valamilyen tanácsot adni? fontos nekem ez a lány.


2011. okt. 10. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy fiú élete első randijára készül, és nagyon ideges. Az apja ellátja néhány tanáccsal:

- Fiam, ha nem tudod, miről beszélgessetek, van három téma, ami mindig beválik: evés, család, filozófia.

A fiú elmegy a randira, sétálnak a lánnyal. Kezd kínos lenni a csend, a srác elkezdi a társalgást:

- Szereted a krumplis palacsintát?

- Nem. - feleli a lány szűkszavúan.

"Hmmm..., ez nem jött be." - gondolja a fiú. Rövid idő múlva újabb témával próbálkozik:

- Van testvéred?

- Nincs. - Ismét néma csend.

"Francba!" - mondja magában a srác. Aztán eszébe jut, mi is volt a harmadik téma, amit apja javasolt.

- És...ööö... ha volna testvéred, mit gondolsz, szeretné a krumplis palacsintát?

2011. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most ért ide a rossz idő. Az emberek többségének rossz a hangulata, álmos stb. Valószínűleg ő se kivétel. Folytass mindent úgy, ahogy eddig.
2011. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DiMalto ***** válasza:
1.szabály: mindig a nő választ, ha kellenél neki már tudnál róla.....
2011. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy MOST MÉG nem kellek neki.
2011. okt. 11. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!