Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent számodra a párod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent számodra a párod? Miért vagy vele, mit ad hozzá az életedhez? Minden tökéletes vagy találnál jobbat is?

Figyelt kérdés
2022. febr. 14. 06:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Ő a Párom

Ez a szó mindent kifejez

2022. febr. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Na nekem pontosan ezért nincsen párom. Úgy érzem hogy egy kapcsolat nem tenne semmit hozzá az életemhez, de rengeteg áldozatot követelne.

Azért őszinte leszek, néha-néha vágyom egy stabil szexpartnerre, de őszintén szólva az se éri meg hosszú távon, a vibrátoromhoz képest.

N

2022. febr. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

#2 vagyok, egy kis kiegészítés:


Aki nekem tetszik, és akire vágyom, ahhoz nem érek fel. Aki nekem tetszik, az ezer jobbat kaphat nálam, soha nem választana engem.

Akinek én tetszem, az nekem nem tetszik.


Önző vagyok és kicsinyes, lusta, türelmetlen, buta és csúnya. Fogalmam sincsen, hogy ezen hogyan tudnék változtatni, maximum eltitkolni tudom, meg megjátszani magam.

2022. febr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Stabil szexpartner.
2022. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Szeretet miatt csak.

Ő az csak, aki mindig velem van, igy értve hogy nem kell félnem a kapcsolatban mikor hagy el vagy lép le, valoban szeret, és bujós ölelős.

A legtöbb srác teljesen más.

Mindjuk tervezni már nem lehet vele családot ez hátránya. De inkább már lemondok erről.


Sok csalódás után végre szeretetben élek

2022. febr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
* úgy ertve
2022. febr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A társam jóban és rosszban, ezt jelenti nekem. Hogy mit ad hozzá az életemhez? Mindent. Színt, humort, beszélgetőpartnert, rengeteg nevetést, támaszt a bajban, társat a baromságokban, biztatást, megértést, szerelmet stb. Nyilván semmi sem tökéletes abban az értelemben, hogy nem létezik olyan, hogy ne lennének döccenők, de el sem tudom képzelni, hogy nála valaha jobbat találhatnék.
2022. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenben a legjobb társ, bármiről legyen is szó. Figyelmes, kedves, törődő, de mellette a legférfiasabb férfi akit valaha ismertem. Vezet és irányít amikor kell, mégis gyengéd a magánéletben. Ő a legjobb barátom, meghallgat, megért, szeret, vigyáz rám. Eszméletlen észbontó frenetikus szerető, izgalmasabb nem is lehetne. Közösek a céljaink és tudom, hogy egymást támogatva mindent el is érünk, amit csak akarunk. Humoros, intelligens, tisztában van magával, és mindig arra törekszik, hogy kihozza a maximumot mindkettőnkből. Pontosan az az ember akire mindig is vágytam és vágyni fogok míg élek. Azt is tudom, hogy pontosan én vagyok az aki számára a legjobb tud és akar is lenni.
2022. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon szeretem, mint embert. Ő az, akivel mindent nyíltan meg tudok beszélni, és aki előtt teljes mértékben önmagam tudok lenni. Minden nap érezteti velem, hogy neki én vagyok a tökéletes, türelmes hozzám, figyelmes, megértő és őszinte. Egyenlő társként tekint rám, nem akar alárendelni magának (szexben sem), nem akar kisajátítani, nem féltékeny. Tisztelettel fordul felém, sokmindenre nyitott, eléggé széles látókörű, így bármilyen témáról lehet vele beszélgetni.

Összességében azt szeretem benne, hogy egy érett személyiség, és az egyetlen normális férfi, akivel eddig találkoztam.

26N

2022. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ő a társam, a családom, a legjobb barátom is egyben.


Azt adja az életemhez, hogy partner azokban a dolgokban, amiket egyedül is szerettem csinálni. Ugyanazt a szép életet élem, amivel szingliként is elégedett voltam, csak most van társaságom mindenben, akin ugyanezt az örömöt látom.


Nincs tökéletes kapcsolat. A miénk sem az. De ez nem arról szól, hogy lenne-e jobb helyette. Mi már itt felépítettünk valamit közösen. Ehhez képest mindenki hátrányban van hozzá képest. Ha vége lenne, nem más miatt lenne vége, hanem mert eltűnne az az érzés belőlem, amiért megéri nem egyedül lenni. Pl ha megcsalna, kibasznám zokszó nélkül, mert akkor már nem az az ember, akinek itt osztottak lapot.

2022. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!