Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyi férfi van nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyi férfi van nálatok "talonban", akik azonnal mozgosíthatóak lennének ha szinglivé válnátok és rögtön kezdenének veletek kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok lécci!

F/31


2022. febr. 14. 08:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem tartok talonban senkit, nem valami kutyatulaj vagyok.


Összeszámolva 5+ biztosan és akkor legyünk negatívak.


Ebből 1-2 a vállalható.

2022. febr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Úristen! 5+ pasi aki ugrásra készen áll? Ez kicsit a bőség zavara nem? Tegyük fel holnaptól szingli vagy és akkor agyalnod kell azon hogy vajon melyiket válaszd?


Én még olyan helyetben se voltam életemben hogy kettő nő közül kellett választanom:DDDD

2022. febr. 14. 08:14
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

Nincsenek talonban de barmikor feloldom jelenleg 4 srác ugrana nekem helybol. Alapvetoen barátzónások amugy de mindig pont beteg feltekeny az aktuális barátom akiknek en mindig mondom hogy be is mutatom csak szimpla barátok, de köteleznek arra h tiltsam őket.


Ez a 4 barátzónás irto jo fej ha nem akarom akkor nem nyomulnak siman mehetnék veluk kajálni bandázni mint haverral stb, de ha nyitnék akkor több lenne. De ha nincs barátom se kellenek.

2022. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

35n

3.

2022. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

“Ez kicsit a bőség zavara nem?“


Nem. Ha 13 éves korod óta ebben élnél, hogy minden jöttment rád vetné magát, akkor hidegen hagyna az ilyen.


Plusz én inkább szánnivalónak tartom. Ha akar valamit, jelezze. Nem vonzó, ha valaki hónapok óta vár rám és zaklat a szerelmével.


Az 5 pluszból mindegyiket minimum fél éve ismerem (de inkább évek óta), így tudom, melyikük vállalható.


Taszító az is, aki bármilyen felajánlásra ugrana. Mint valami kutyaiskolában az uszkár a gumicsontra…

2022. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Beszarok... "nincsenek talonban de..."


Micsoda női válaszok. :D

2022. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Valaki maga akar a talonba kerülni. Nem kell ehhez sokat variálni.
2022. febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

5: gyakorlatilag egy átlagos nő élete olyasmi hogy az elsődleges női nemi jellegek megjelenése után bárhová teszi ki a lábát ráveti magát egy éhes férfi?


Én is ilyen voltam tini srácként. Csak akkor én akartam vetődni, engem meg le se szartak a lányok.

2022. febr. 14. 08:47
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Traumatizáló dolgok ezek egy kislánynak. Mikor csak azért, mert megnőttek a melleid, máshogy néz rád a postás, apád legjobb haverja, az iskolaportás, a padtárs Petike… És akkor te még ugyanaz a kislány vagy, aki siet haza a suliból, mert megy a Szabrina, a tiniboszorkány.
2022. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

9: nálam 15 évesen volt a hormon robbanás. Emlékszem előtte 1 évvel még annyira nem érdekeltek a csajok, 8.ban pedig kiránduláson csajokkal aludtunk.

De eszembe se jutott hogy akár megcsókoljam az egyiket.


Egy évvel később, gimi elsőben már lángoltam.


Húh. Akkor még nem tudtam hogy az első csókra is 20 éves koromig kell várnom....

2022. febr. 14. 08:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!