Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tàrskereső app! Hogy szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tàrskereső app! Hogy szoktatok ismerkedni? Sok-sok kèrdès először, informáciò gyűjtés, fotók, videóhìvàsok, aztán tali? Vagy nèhány lényeges mondat ès rögtön tali? Megnèzni, hogy működik-e a kémia?

Figyelt kérdés
Azt is írd le milyen cèllal szoktál tàrskeresőzni (egy éjszaka, hosszù pàrkapcsolat...). Hàny éves vagy, fèrfi vagy nő?

2022. jan. 6. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ma reggel regisztráltam Tinderre, de komoly kapcsolat céljából.

1 éve már, hogy semmilyen oldalon/appon nem voltam regisztrálva, de 3 éve nem volt párkapcsolatom. 40-es korosztály

2022. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Társkereső appon már sehogy. Kipróbáltam, kudarc volt. 1-2 nap alatt behúztak öten, ebből 2-vel dobott össze a tinder 1 hónap alatt. 1 lánnyal beszéltem normálisan, aztán egyik nap már csak 1 szavasokat írt és találkozó előtt eltűnt.

Átlagos a kinézetem, átlagos képek voltak rólam felrakva. Volt már több kapcsolatom, lett már élőben és netről is, szóval valószínűleg nem vagyok a legrondább srác. De, tinderen úgy látszik, ez mégis kevés... Ahhoz meg nincs kedvem, hogy mint egy cirkuszi majom, minél feltűnőbb képeket toljak fel.

Női oldalról a társkereső appok arról szólnak, hogy csak a legjobb férfiakat veszik észre. Férfi oldalról meg leginkább arról, hogy mivel sok nő behúzza őket, leginkább csak szexet akarnak. A kevésbé jó pasikra meg senki sem kíváncsi.

2022. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ötvenes nő. Csakis fényképes reg.lappal rendelkezők jöhetnek szóba. Fiatal férfiak kizárva (tartós kapcsolatot keresek). Egy-két rövid levél, egy-két hosszabb telefonbeszélgetés, utána randevú.
2022. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cpt_Obviously ***** válasza:

Mi hármashoz keresünk női beszállót. Rövid beszélgetés után telefon és személyes tali lenne az ideális. Sajnos ez nehezített pálya, mindenki csak pucér képet akar kapni. Alapvetően kipróbálni akarjuk és egy éjszaka a cél, de ha jó akkor az ismétlés is jöhet.


Amikor kapcsolatot kerestem akkor is a gyors találka volt a cél, mert hiába levelezés valakivel, ha személyesen nincs meg az összhang akkor "kidobott idő".


29-25

2022. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most már keresem a az interneten is keresztül a társkereső oldalakon.

A feltételek mellett ez van az első randevún már legyen harmónia és kémia és szimpátia és szex kívánat.

A nő ne pletykáljon mert akkor nem lesz második randi. Ami köztünk van az köztünk is marad. Sem édesanya és sem barátnő stb.

Én 31 éves sportos testalkatú szingli és jómódú családból származó férfi vagyok.

2022. ápr. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös! Akkor te titkos szexkapcsolatot keresel csak. Ha valaki komolyat keres, akkor igenis büszke arra, hogy kivel van és nem rejtegeti. Azt is lehet, de akkor az app-ban is célszerű ez irányú tervedet feltüntetni, hogy nem felvállalt kapcsolatot keresel.
2022. ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!

Nem értek egyet azzal amit írtál!

A társkereső oldalakon vannak fényképeim!

Arc és test!

A nők vissza írnak, hogy szex csak egyszer havonta!

Ezt nem hiszem el!

Ezt nem fogadom el!

Nem is ismersz!

Igen nagyon téves információ van te nálad!

2022. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!