Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz lenne rögtön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne rögtön az első randi előtt bénázni, és megkérni a csajt, hogy ő válasszon helyet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem szabad tutyimutyiskodni, de bonyolult helyzet. Én abból a baráti társaságból egy srácot ismerek, (volt kollegám), de sokszor elhív velük, ahogy észreveszem, bírnak. Van ott egy elég félénk lány, aki tetszik, szerintem én is neki. Sokat beszélgettünk már, „félrevonulva”. Azon gondolkozom régóta, hogy elhívom egyszer vacsorázni, esetleg egy kávézóba, sütire.

Itt jön a probléma. A lány rengeteg mindenre allergiás, érzékeny, jóformán nem ehet semmit. Ezért gondoltam, hogy válasszon ő, ő biztos ismeri a helyeket, ahol jól tud lakni, finomat tud enni.

Csak nem akarom, hogy én tök jól bekajálok, ő meg csak ül, azt iszik egy pohár ásványvizet.

Van ötletetek, hogy lehetne áthidalni ezt az egészet?


2019. dec. 24. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Igen. Elhívnak, de nekem kell megmondanom, hova megyek? El sem indulnék, egy ilyen embertől halálomig nem kapnék egy meglepicsokit sem.


Google a barátod, van egy csomó jó hely.

2019. dec. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg megkérdezed tőle h vannak-e olyan helyek ahova szivesen elmenne és ott a számára megfelelő kaját tudja magába tolni, melyik lenne az?
2019. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez esetben teljesen érthető, ha azt akarod, hogy ő mondja meg a helyet.


Vagy kávézni hívd, ott azért nagyon nem lehet melléfogni.

2019. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az esetben nem gáz felajánlani, hogy válasszon ő helyet.
2019. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy beszélgetés alkalmával finoman rákérdeznék, hogy az ő helyzetében milyen lehetőségek vannak, hová szokott eljárni. Majd később egy általa említett helyre vinném el.
2019. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
27-én összeül úgyis a banda, akkor megpróbálom kipuhatolni.
2019. dec. 24. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
barátod vagyok
2019. dec. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De cuki vagy. Hogy alakul a történet?
2019. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!