Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pali miert csinalja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pali miert csinalja, hogy edzoteremben nez, parszor oda is jott hozzam, de ha utcan talalkozunk neha ugy tesz mintha nem venne eszre? L

Figyelt kérdés
Egyebkent en nem nyomulok ra vagy ilyenek, nem bamulom, beszelgetest sem kezdemenyeztem soha.
2022. febr. 14. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak ilyen edzőtermi haver
2022. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Amilyen szörnyű az arcmemóriám, van, hogy más környezetben én sem ismerek meg egy adott emvert akit csak futólag szoktam látni valahol :D Vagy nem merem biztosra mondani, hogy o az. Lehet az illető is így van.
2022. febr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!