Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan pasiknak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan pasiknak, akik edzoterembe jarnak szamit az, hogy jo teste legyen a baratnojuknek, illetve, hogy vaganyan oltozzon a csaj? Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem minden pasinak....minnèl jobb egy Pasi annàl nagyobb az igènye mindenre....de így forditva is.


23/L

2013. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az a főpont, egy átlagos testalkat, vagy kissé moletebb testel semmi bajom nincs. Persze egy szép sportos testalkat betudna indítani nem kicsit =D
2013. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

attól, hogy odajárnak ők is emberek

nem kell túlzásokba esni, vannak olyanok is akikre Te gondolsz, de vannak tök normálisak is, akik nem így gondolkoznak N

2013. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem az a tapasztalatom, hogy az átlag gyúrós faszik nagyképű nőkkel járnak, akiknek ott figyel a tapadós póló alatt az úszógumi, mert csak a műkörömépíttetésre van eszük.
2013. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zozonrg ***** válasza:
Igen!Nekem számít,mert ha én adok arra,hogy egészséges legyek és "jól nézzek ki" akkor ezt elvárom a partneremtől is.Számomra sokkal vonzóbb egy sportos női alkat.
2013. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen széles skálán mozog jellemben is és ízlésben is a fent említett férfiak repertoárja.


Én már találkoztam olyan esettel is, hogy az edzőterem Baderas-a összejött egy igencsak molett lánnyal.


De persze van olyan is, aki a hozzá hasonló Rubint Rékákra vadászik.

2013. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem igen,sőt ez egy kikötés.

Alap,hogy ő neki is jó teste legyen,mert ha én letolom a hátsóm a terembe heti 4-szer akkor ő neki is le kell mennie,az öltözködésben is szeretem a ,,mindene kin van" ruhákat,mert mivel csinos ez jól áll neki,és engem ez indít be.

2013. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én edzôterembe járok már egy jó ideje, ès nekem nem számit. Most nem azt mondom hogy nem nézem meg hogy bejöne, de nem ez a fô szempont. Az fontosabb hogy milyen a belsôje. Legyen kedves megértô aranyos. Lehessen vele beszélni bármirôl. Legyen meg az összhang.
2013. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindennap edzem és észrevett h kezdetben még az átlagos lányok tetszettek de ahogy mennek az évek és jön az izomtömeg egyre jobb leszek észrevettem, hogy a nőket is kritikusabban nézem és egy átlagos lányt kevésnek érzek magam mellé, nem mondom h hasonlóan komolyan vegye mint én de azért érdekelje, az a lényeg h lássak benne kitartást küzdést munkát célt utat bármilyen területen mem feltétlen sportba....mutasson fel vmit amiért elismerésben lehet részesíteni, fel tudok rá nézni és ösztönöz,legyen hobbija amit szeret utálom ha megkérdem mit csináljunk és nem tudom nekem mindegy bincs kedvem maradjunk itthon.....kikészülök ezektől....remélem érthető volt kb amire gondolok :D
2013. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!