Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszemeltemnek 350 fb ismerőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszemeltemnek 350 fb ismerőse van és abból szinte csak 20on éves szőke nők. Felejtős?

Figyelt kérdés
20as éveink végén járunk. Szintén korabeli nőkkel van tele az ismerősi köre. Már meguntam pörgetni. Nem is tudom honnan lehet ennyi nőt összeszedni.
2022. febr. 15. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Azelőtt, vagy azután lettek ilyen ismerősei, hogy összejöttetek?

Ismeri is őket? Azzal, hogy sok nő ismerőse van, nincs semmi gond. Gondolom neked sem azért vannak férfi ismerőseid, mert le akarsz velük feküdni, hanem mert ismered őket. Sosem értettem, mikor valaki ezen hisztériázik, meg facebook ismerősök közt keresget, hogy hibát találjon a másikban. A Facebook amúgy sem társkereső, engem idegesít is, mikor ismeretlen férfiak jelölgetnek ismerkedés céljából.

2022. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A válaszod egyáltalán nem hasznos.
2022. febr. 15. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtam, szerintem nincs vele semmi gond! A kérdésre válaszoltam. Vagy te azt akarod látni, hogy felejtős, mert ismer más nőket? Miért teszel fel itt kérdést, ha már magadban eldöntötted, mi a helyes válasz rá, és aki mást ír, az "nem hasznos"?
2022. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked felejtős, mert a jelek szerint zavarnak a szőke nők. 🤣🤣🤣
2022. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beteg...
2022. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És te a férfi vagy a nő vagy a "felnőtt" párkapcsolatban?
2023. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!