Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy örökre egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés

Ez nem tinihiszti, mielőtt bárki is ezt szeretné nekem üzenni.

Tényleg úgy érzem, hogy nekem sosem lesz barátom. 17 éves vagyok, és még sosem volt kapcsolatom, nem randiztam, és nem csókolóztam senkivel. Lehet, hogy most egyesek ránevetnek a monitorra, vagy gúnyosan továbbkattintanak, de akkor ők még biztosan nem érezték azt, hogy senkit nem érdekelnek. A korombeli barátnőim mind járnak valakivel, és kivétel nélkül mindegyiküknek szép és tartós kapcsolata van. Nem tudom, mi gond van velem. Én tényleg minden önteltség nélkül szépnek tartom magam, legalábbis nem kell szégyenkeznem,és úgy gondolom, hogy azért minden témához hozzá tudok szólni. Eléggé lefárasztom magam, hogy minden egyes nap arra gondolok, hogy unalmas, jelentéktelen lány vagyok, aki nem kell senkinek. Emellett elég furcsa, de azt érzem, engem egy fiú sem tudna szeretni. Lehet, hogy most eléggé negatívan írtam magamról, de ez kívülről sosem látszik rajtam! Viszont otthon már kikészülök a magánytól. Van valakinek ötlete, hogy mit és mint tudnék változtatni, vagy mi lehet a gond? Köszönöm!


2011. júl. 7. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Mintha én írtam volna ezt ... :S Csak én 21 éves vagyok :(
2011. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Linkelj magadról képet, aztán összehozunk valamit. :D
2011. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Én is későn értem, 20 évesen. Aztán mégis csak összejött, de csak azután, hogy a kétségbeesés bátrabbá tett. Ha nincs mit veszíteni, bátrabb az ember. Idő és hasonló sablonszövegek, de nagyon igazak. :) Ha pedig végképp nem jön össze, akkor változtass, elvégre a nőknek annyival könnyebb a helyzetük, hogy a férfiak állítólagos dolga a kezdeményezés.
2011. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg nem viselkedsz úgy, ahogy azt a korodbeli (éretlen) fiúk elvárják. Aztán megismersz több embert, és hidd el, lesz, akinek tetszeni fogsz, úgy ahogy vagy. Nekem 21 évesen volt először komoly kapcsolatom, és túléltem. :)
2011. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Én is így voltam vele... de ma már férjnél vagyok.

Először is (tudom ez a legnehezebb) próbálj ne gondolni a negatív érzésekre. Ha már belefáradtál ezekbe a gondolatokba, akkor jó, mert már kész vagy, hogy túl lépj rajtuk.

Amikor már elegem lett magamból, leültem egy nagyon jó barátnőmmel és összeírtuk, hogy én miért is lennék jó egy pasinak. Tök hosszú lista lett :D Egy közeli, igaz barát ebben sokat segíthet.

Azt tök jó, hogy szépnek tartod magad. De akkor miért gondolod azt, hogy egy fiú sem tudna szeretni? Szép is vagy, lehet veled dumálni stb.

Pl.: Egy barátnőm azt mondta (én nem is vettem észre), hogy tök elutasító vagyok a fiúkkal, amikor közeledni próbáltak hozzám (zárkózott testartás, rövid válaszok, semmi szemkontaktus) Nem tudtam miért, automatikus volt Igazából féltem... nem tudom mitől, de lehet, hogy nálad is ez van?! Aztán tudatosan odafigyeltem ezekre a dolgokra, és így mást sugároztam a körülöttem lévőknek.

Keresd a társaságot, a beszélgetéseket, mutasd meg, hogy veled mindenről lehet beszélni, add önmagad, és figyeld meg önmagad. Egy idő után eljön majd az is, amikor felfigyel rád az a személy, akire vársz.

2011. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a gépet és irány ismerkedni!
2011. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2011. júl. 7. 16:52
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

mintha én írtam volna...és tényleg nagyon rossz,h mások mesélnek a barátjaikról/volt barátokról és megkérdezik,h "és te?van vkid? vagy hány barátod volt már?" én meg.."hát semennyi".jó,ez legyen a legnagyobb gond,mondják mások,dehát csak kínos.Bocsi,h nem szolgáltam tanáccsal,de hátha az is segít egy kicsit,h tudod,h nem vagy egyedül.

18/L

2011. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Ezért nem tanácsolok semmit(vak vezessen világtalant?), de kiváncsi vagyok a válaszokra. 17/l
2011. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
na én meg az ilyen lányokat nem találom sehol, de látom hogy több is van itt!:S
2011. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!