Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszoktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszoktatni a másikat a felesleges pénzköltésről?

Figyelt kérdés
A helyzet: ő a férfi, én vagyok a nő. A két és félszeresét keresi az én fizumnak. Mégis mindig ő jön hozzám hogy adjak erre meg arra. Mindig visszaadja egyébként, de halál felesleges dolgokra költ. Kiad egy csomó pénzt gyúrós dolgokra amikor spórolnia kellene, aztán meg jön hozzám hogy lett egy váratlan kiadása és segítsem ki. Hamarosan összeköltözünk de már előre félek, mi lesz a pénzügyekkel.
2022. febr. 16. 10:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Ő mit mond amikor felhozod neki a témát?
2022. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen, de leginkább sehogy.

Klasszik gyakoris tanács: keress olyat, akivel hasonlóan vélekedtek az anyagiakról.

2022. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Felelőtlen önző f@sz, én nem terveznék vele hosszútávon. Kellenek a hobbik meg minden, én aláírom, de addig nyújtózkodjunk amíg a takaró ér.
2022. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Alapban nem kezdek izomagyúakkal.
2022. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Már az ciki hogy nőtől kér pénzt. Kérdem én miből vesz neked meglepiket, virágot, miből főz neked gyertyafényes vacsit, miből kényeztet? Erre is tőled kér kölcsön? Csak kihasznál.
2022. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

kérdezd meg őt nem zavarja e

azért elég gáz, ha nincs félrerakva pénze, hanem tőled kell kérnie, mert elcseszi...

2022. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon ilyen lehúzós faszi lehet.
2022. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
1%

"Alapban nem kezdek izomagyúakkal."

Minden valamire való pasi kondizik és kinéz valahogy...


Ha amúgy minden stimmel, akkor oszd be te a pénzét. Ha te 200-at, ő 500-at keres, akkor rendelkezz te 600-zal(tegyél félre is), ő meg verjen el 100-at csak egy hónapban.

2022. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"8/8 anonim ***** válasza:

"Alapban nem kezdek izomagyúakkal."


Minden valamire való pasi kondizik és kinéz valahogy..."


Minden valamire való pasi dolgozik, pénzt keres, jól öltözik, ezért néz ki valahogy.


Nekem ez nem jön be: [link]

2022. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Én se kondizok, de van kondim, és egy dögös csajom.
2022. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!