Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a videó mennyire mutatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a videó mennyire mutatja be hitelesen a modern női gondolkodást, hozzáállást a dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Itt hagyom nektek ezt a videót kommentár nélkül:


[link]


Remélem, mindenki érti, miről van benne szó.


2022. febr. 16. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szerintem olyanok, mint a szőke nős viccek. Mindenki ismeri és érti őket, de amúgy nem igazak...
2022. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk, hogy a srác milyen célból csinálta a felvételt. Lehet csak vicc, de lehet társadalomkritika. Gondolom az ő ötlete volt a videó, a csaj csak belement.
2022. febr. 16. 17:36
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Ezt ugy mondod, mintha azt sugalnád, hogy attol, hogy valaki szegény, akkor az tuti rendes, szorgalmas!

Hát ellenkezőleg! Pont a biztos egzisztenciaval rendelkező parjaim voltak rendesebbek....normálisabbak

2022. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez természetesen nem így van. Attól, hogy valaki szegény, nem biztos, hogy jó fej. De a video nem is erről szól. De ne spoilerezzük el, mert mások nem látták.
2022. febr. 16. 17:40
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Te mit értesz pontosan "modern női gondolkodás" alatt? Mert ha te meg akarod fejteni több milliárd ember gondolkodását egy elnagyolt, lesarkított, lájkvadász tiktok videóból, akkor nekem a te helyedben a saját gondolkodásomon fájna inkább a fejem.
2022. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Mivel nem holtomiglan-holtodiglanról van szó hanem a banánról, nekem jöhet erre a tevékenységre a csóró! 😁
2022. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6


😂👍

2022. febr. 16. 17:48
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

De buta a csaj... !

A helyes válasz: egyszerre a kettő! ✌

2022. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
na a 8-as válasz az amit keresel kérdező
2022. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőt választanám akkor is ha csóró lenne.. :) Mindent meg lehet oldani, de a túl nagy pénisz nem fog összejönni.
2022. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!