Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a 45 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a 45 éves férfi akarhat tőlem valamit?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, ma meglátogattam a nénikémet Sopronban, hazafele jöttem mikor felszállt egy férfi, tetoválása volt meg pircingje és megkérdezte tőlem hogy ez a vonat megy e Győrbe. Leült a másik 4es ülésre és teljesen felszínes dolgokról beszélgettünk még meg nem érkezett a vonat. Nem mutattam felé semmilyen közeledést sem!

Mondta hogy tud helikoptert vezetni, mondtam hogy még sose repültem erre megadtuk egymásnak a telefonszámunkat hogy egyszer majd elvisz egy élményrepülésre. Azt mondta van párja, nekem is van már 5éves kapcsolatom.

Erre este küldött nekem egy üzenetet hogy volna e kedvem hétfőn vele ebédelni??? Most rám akar mászni vagy mi? 19év van köztünk, csak 1órát beszélgettünk. Mit tegyek?


2022. febr. 16. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Legózz én szívesen azt csinálnám, vagy nézz meg egy filmet.
2022. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
De miért adtad meg neki a telefonszámot?
2022. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj bogaram.


Persze, hogy nem mutattal semmilyen kozeledest, mert azt nem szabad mutatni.


De azert a bugyi mar majdnem lecsuszott a nedvessegtol, mikor vegigelemezted a testet ami tele volt tetkokkal megfigyelesed szerint.


Majd tovabb nem birtad, telefonszamot csereltetek.


Terjunk a lenyegre.


45 eves ferfi ha megkozelit mindentol fuggetlenul egy 20-on eves kislanyt, akkor ott csak 3 dolog lehet amit akarhat toled: benyomni a szadba, a p*ncidba vagy az anuszodba.


Aztan ezek utan meg helikopterezni is elvinne, azt kepzelem mit takar.

2022. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon mit akarhat. Ennyire hülyének lenni..

A korkülönbség semmit se jelent, még ha nagyapád korabeli lenne akkor is dugni akarna.

2022. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor számít! :D


Ha van egy 5éves kapcsolatod akkor minek adod meg a számodat egy idegen férfinek?


Troll vagy amúgy vagy idióta!

2022. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
2022. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. De azt mondta van egy 7 éves kislánya is, bánom hogy megadtam a számomat. Inkább nem reagálok rá,de buta vagyok
2022. febr. 16. 20:34
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

7.-re.


És mi bajod lenne egy kiadós qúrástól?

2022. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy akar valamit. Én is huszonéves vagyok és sokszor volt, hogy ilyen vagy ennél idősebb férfiak érdeklődtek. De ilyenekbe szerintem semmi értelme belemenni, kivéve ha szexkapcsolatot akarsz, de gondolom nem akarsz. Volt már olyan, hogy vásároltam valahol, és utánamjött egy szintén negyvenes férfi, de konkrétan megkérdezte, hogy akarok-e vele találkozni szex céljából. Mondtam, hogy nem, mert van barátom, azt mondta nem gond mert neki is van felesége és gyerekei. Legalább őszinte volt lol, de az ilyenek kb. mindig ezt akarják. Egy sokkal idősebb férfi nem akar csak úgy random fiatalabb lányokkal barátkozni. Nem állítom, hogy nem léteznek jó kapcsolatok ilyen korkülönbséggel is, de azért elég ritka.
2022. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csak meg akarja szagolni a zoknidat. Gyakori kérdésekből kiindulva.
2022. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!