Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le ezt a nőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le ezt a nőt? Ez már a nem tudom hányadik alkalom, hogy lány próbálkozik! Írjam ki magamra, hogy nem vagyok leszbi?

Figyelt kérdés

Középiskolában kezdődött biszex osztálytársammal, aki kiszúrt magának és a blogjában írt, hogy szemét vagyok, mert elutasítom őt. Aztán mivel egyik legjobb barátnőm leszbikus, így közösségi oldalakon, ha együtt vagyunk egy képen, a leszbi barátnői azt hiszik, én is az vagyok és volt már, hogy levelet írtak. Jelenleg a barátnőm egyik ilyen leszbikus ismerőse ostromol, de már zavaróan. Van komoly kapcsolatom és ő azt hiszi, be tud cserkészni. Ha bulizni megyünk, felbukkan, abba a kávézóba jár, ami a törzshelyünk, ha lát, mindig odajön és udvarol feltűnően. Már leállítottam finoman, hogy én hetero vagyok, nem akarok "olyan" kapcsolatot, de nem érti meg, a munkahelyemre is bejött, mert az egyik munkatársamat ismeri és mindent megtesz, hogy a közelemben legyen. Nem akarok vele nagyon bunkó lenni, mert kedves ember, csak kikészít ezzel. Nem adja fel. Megőrülök tőle, mert megbántani nem akarom, de muszáj volt vele már kicsit keményebben beszélnem, mert ez a dolog veszélyezteti a kapcsolatomat olyan szempontból, hogy ha a barátom megtudja, hogy mit akar tőlem a lány, akkor engem fog okolni. Egy bulin próbált már megcsókolni is, de nem jött neki össze mindkettőnk szerencséjére, mert nem is tudom, mi lett volna, ha meglátják mások. Ti mit tennétek? Tényleg nem akarom, hogy kikészüljön, de így meg én készülök ki, ennyire még nem ostromolt senki. Ez tart 1 éve, mindent megtesz, hogy legalább láthasson.

22/L


2010. szept. 11. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nincs más, egyértelműnek és keménynek kell lenned, ha kell, durvának

a kapcsolatod többet ér, mint egy ismerős

2010. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod barátodnak megmondani, akkor ne tedd.Én tuti szólnék az enyémnek a helyedben.Mondd meg neki hogy hagyjon békén.
2010. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de én ne tudok vele bunkó lenni, akárhányszor utaltam rá, hogy sajnálom, de nincs esélye, még mindig lát reményt. 1 éve megy már ez és nem hiszem, hogy abbahagyná. Ráadásul mindezt úgy, hogy van barátnője is.
2010. szept. 11. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem, hogy nem akarsz bunkó lenni vele, de ha a kapcsolatod érdekedben ezt kell tenned, akkor nincs más választásod. Ha nem hat az egyenes, normális beszéd, akkor tovább kell lépni. Persze csak ha nem akarod, hogy örökké zaklasson, kikészítsen és veszélybe sodorja a kapcsolatod. A páromnak pedig mindenképp elmondanám, hogy mi a szitu.
2010. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú ostromol, és nem ért a szép szóból, mit teszel? Sajnos meg kell neki mondani valamivel rondábban. vannak helyzetek, mikor nem kerülhetjük el, hogy megbántsunk valakit...
2010. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!