Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, melyik férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, melyik férfi ideálisabb nektek kapcsolatra?

Figyelt kérdés

1.


20 éves. Magas vékony. Introvertált, viszont vannak barátai, társasági élete azon a szinten amit igényel. Egészséges önbizalma van. Nem pipogya, de nem is kirívóan határozott. Néha iszik a haverokkal, de nem sokat. Nagyon ritkán jár bulizni. Szűz, nem találta még meg akit keres. Nem szórja a pénzt, tervei vannak az életben. Van egy szakmája, érettségije, és most készül az egyetemre.



2.


20 éves. Közepes magasságú, sportos. Extrovertált. Nagyszájú, magabiztos, kissé beképzelt. Gyakran jár bulizni, előfordul hogy lerészegedik buliban. Tapasztalt nők terén. Nemigazán tervez előre, a mának él. Szakmája van, abban melózik.



2022. febr. 21. 00:11
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Mind a kettő fos, szóba se jöhetne kategória. Egyéb kérdés?
2022. febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
20 évesek már akkor sem kellettek, mikor én voltam 20.
2022. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyes csak akkor, ha fekete a humora és gamer
2022. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

úristen de menők vagytok lányok, nektek aztán igen kifinomult az ízlésetek, nem álltok le akárkivel


mit képzel magáról, hogy 20 éves?! hogy van pofája ehhez?


magas? pffffffff, ugyan már

2022. febr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
28 vagyok, ezért egy 20 évessel nem jönnék már össze. De ha korabeli lennék, akkor abszolút az első, ennyi idősen ilyen párt akartam (az mindegy lett volna, hogy szűz vagy sem).
2022. febr. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Ezek alapján egyik sem.

Számomra a legfontosabb elemek egyike a társadalmi nemi szerepekhez való viszonyulás.

N

2022. febr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Ezek közül egyik sem.
2022. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 harebell ***** válasza:
A kortól eltekintve az egyes, amennyi kiderül a személyiségéről, az alapján szimpatikus. A második szinte kizárt.
2022. febr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek kozul barmelyik, plane mivel 20 evesek, tegyuk fel, en is 20 vagyok, csak az dontene, hogy melyik vonzobb (nem csak kulsore), melyikkel passzol jobban a humorerzekunk, stb. 20 evesen en sem terveztem meg elore semmit, szoval abszolut elnezheto, hogy dolgozgat valaki de azon kivul egyelore csak buli. A masik pedig meg felnohet, lehet hatarozottabb, erre mar lattam peldat a barati korben, szotlan, csendes srac, azota eltelt 6 ev, vezeto pozicioba kerult egy cegnel es mar egyaltalan nem olyan visszahuzodo, mint regen.

Barmelyikkel osszejonnek, aztan majd az ido eldontene, fejlodunk-e valamerre, vagy sem.

2022. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!