Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha alkalmi kapcsolatról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alkalmi kapcsolatról, szexről van szó, az hogyan működik? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom kicsit hülyén hangzik de nem vagyok tapasztalt az ilyesmiben.


Ha pl társkeresőn valaki azt írja hogy alkalmi kapcsolatot, szexet szeretne és ebben mondjuk a masik fél is benne van, akkor ez hogyan működik?


Megbeszélik hogy találkoznak egy semleges helyen, közterületen és ha szimpik egymásnak akkor elmennek valamelyikükhöz? Vagy rögtön az egyikhez mennek és úgy?


Kaptam már ilyen ajanlatot, többet is és igazságszerint lett volna olyan akivel belementem volna mert tetszett és vágytam rá, de nem tudtam hogyan működik ezért inkább nem lett semmi.



2021. febr. 2. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Úgy múködik, ahogy működtetitek. Ha úgy döntötök, akkor a legelső találkozáskor kerestek egy alkalmas helyet, és hajrá! Aztán vagyg találkoztok még, vagy nem. De van olyan, akinek a lazább kapcsolathoz is kell egy kis idő, ekkor az első találkozáskor nem lesz szex.
2021. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én nem mernék rögtön felmenni a másikhoz, max ha van valami közös ismerős, hogy tudjam ártalmatlan... egy semleges helyen találkozunk utána, ha van kémia felmegyünk az egyikünkhöz és -beszélgetés es minden alakul. Volt hogy nem lett semmi mert egyikünk se érezte. Szerintem lényeg hogy ne legyen semmi se muszáj vagy kötelező!
2021. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ugynugy, mint egy ‘rendes’ randi, csak tudjatok, hogy itt nagy valoszinuseggel szex lesz a vege, ha eloben is tetszetek egymasnak. egybol lakasra menni nem tanacsos, mert siman lehet, h eloben nem tetszik, nem szimpi, akarmi. legjobb kezdetnek beulni valahova, meginni valamit (normal helyzetben), aztan ha megvan a kemia es szimpatia, akkor meg lehet beszelni, h kihez mentek fel. ha nincs meg, akkor celszeru udvariasan elkoszonni.
2021. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, aki rögtön a lakására hívott. Jó, mondjuk elsőre lenn találkoztunk, megnézett, hogy tényleg olyan vagyok-e, mint a képen, aztán mentünk csak föl.
2021. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nálam anno egy úgy volt egy idősebb nőnél, hogy előtte már küldözgettünk képeket magunkról, facebook, meg minden elérhetőség megvolt, telefonon is beszéltünk, aztán randira magához hívott fel, találkozni az utcán találkoztunk, gondolom ő is lecsekkolt előtte, hogy kinézetre ugyanaz, mint képeken, aztán borozgattunk, beszélgettünk kb. másfél órát és aztán nekem esett, szex lett belőle.
2021. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl. kellett egy semleges helyen történő beszélgetés, amit jó pár üzenet/mail és telefon előzött meg tipikus randitémákban (munka, család, hobbi).


A különbség az volt, hogy mindketten tudtuk, mire megy ki a dolog, és az nem a párkapcsolat.

2021. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem lévőhöz. Számonra is volt már hasonló élmény,kicsit máskép igaz :D
2021. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!