Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha 23 éves vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha 23 éves vagyok és bejönnek a kb. 16 éves lányok?

Figyelt kérdés
Idősebbek is tetszenek, de 16 évesek is.

2022. febr. 21. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Biztos jó társaság 😂😂😂
2022. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog az, hogy bejönnek, másik dolog az, ha tényleg ilyen barátnőd lenne.


Szexuálisan normális az érdeklődés, de azért egyszer leültetnélek 5 különböző 16 éves lánnyal beszélgetni 1-1 órára. Utána azt éreznéd hogy bakker, ők még nagyon gyerekek hozzád képest még akkor is, ha éppen te magad sem vagy az érettség mintaképe a korosztályodon belül.

2022. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Ez mit keres a Felnőtt párkapcsolatok rovatban?????
2022. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
40 múltam és nekem is. Egészséges, normális dolog.
2022. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Ma ült két 16 éves lány velem szemben a héven és beszélgettek. Ránézésre kb velem egyidősnek néztek ki, pedig én 40 vagyok. MIkor megszólaltak, persze rögtön leesett, mert csak vihogni tudtak butaságokon, de külsőre - tisztelet a kivételnek - nagyon öregítik magukat.
2022. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
5. Ott a pont !egy 16 éves és 23 éves lány között gondolkodásban , viselkedésben nincs érdemi különbség. A ma 40+ emberek folyton gyerekeknek hívják 30 éves korig az embereket.. Nem hiába!
2022. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

#6 á, semmi különbség... 16 évesen jószerivel még azt se tudod, mi fán terem az érettségi, 23 évesen meg már dolgozol (vagy gőzerővel nyomatod a diplomatémádat).

kérdező, testileg a 16 éves lányok többsége érett, fiatal nő. ennek megfelelően a többségünk szexuálisan vonzónak találja. néhány fiatalos belső értékük is lehet a pillanat hevében vonzó.

de kapcsolat, az gyakorlatilag kizárt. mert tényleg nagyon más világ.

2022. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

6. Ezt én is nevetségesnek tartom.


16 éves összejönne 23 évessel. Mondják erre: "Jaj a 23 éves már felnőtt dolgozó ember, háborús veterán, a másik meg még gyerek."

Következő:

23 éves összejönne 33 évessel. Mondják erre: "Jaj a 23 éves még gyerek, hagyd már őt békén."

Álszentek az emberek. A korkülönbség-gyűlölőkkel nem lehet sajnos mit kezdeni. Neki szigorúan csak a 0-tól 3 év fér bele, minden más pedofília.

2022. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

#8 Ott a pont. Amugy a torveny kimondja h mi az ami tarsadalmilag elfogadhato. 14+ azt csa. Rendben van ez igy. A masik pedig h minden ember kulonbozo, van aki 16 evesen erett, es van aki 40 evesen sem az. Nyilvan a problema abbol adodik, ha egy erett szemelyiseg kihasznal egy naiv, tudatlant, de mint mondtam ez nem kor kerdese, es mellesleg nem egyedi eset a vilagban. Teged talan a munkaltatod nem huz le a beralkunal, mert:

1. Nem tudod mennyi a piaci erteked

2. A munkaltatonak vegtelen informacioja van az agazati berekrol

3. A munkaltatod (kulonosen, ha tokeeros multi) nagyobb tartalekokkal rendelkezik mint te, emiatt jobb alkupozicioban van.

De ugye persze ezt az atlag jozsi/marcsi elfogadja, hiszen mit tud csinalni.

Ne legyunk alszentek a legtobb ember ki akarja hasznalni a masikat. De valamiert azt tekintjuk moralisnak, ha kolcsonos kihasznalas alakul ki.

Uff

2022. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Szexuálisan engem is jobban vonzzanak a 17-20 éves pasik, mint a nálam idősebbek, de kapcsolatot nyilván nem velük képzelek el. Szerintem nincs ezzel baj, egy 16 éves testileg már nem gyerek.

25N

2022. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!