Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy bejönnek más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy bejönnek más lányok is, pedig kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már több éves kapcsolatom van. A barátnőmnek jó alakja van, szép arca stb. Tehát több, mint rendben van külsőleg.

Nagyon szeretem őt és nem csalnám meg, de amikor látok egy másik jó csajt, azért az ösztönök beindulnak, megnézem, max rámosolygok és magamban azért elgondolkodom, hogy "húúú, milyen jó nő!" megnézem a fenekét, magyarul beindít.


Mondjuk van egy ugyanolyan lány, mint a barátnőm. Ugyanolyan külsőre, csak a barátnőm szőke, a másik lány meg fekete. Vagy barna. Vagy kisebb a melle. Vagy nagyobb a melle. Vagy kék a szeme. vagy zöld a szeme. S akkor nem bírom ki, hogy ne nézzem meg és ne érezzem úgy, hogy "nagyon bejön" az a csaj.


Ez normális? Ti hogy vagytok ezzel?

Életem első komoly kapcsolata, előtte azt hittem, hogy azért van ez, mert nem az aktuális lány az igazi. De ha minden lánynál próbálkoznék aki bejön vagy csak formás a feneke, akkor ebből állna az életem.


Ja, amúgy 25 vagyok és a szexuális életem is kielégítő.


2016. jún. 11. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Teljesen normális nincs ezzel semmi gond.
2016. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Bírom ezeket a közhelyeket, "de azért szeretem".

Nem szereted, különben nem csorgatnád másra a nyáladat, azért mert barna szeme, azért mert kiskutyája van, azért mert a lábkörme piros.

Magyarán boldog-boldogtalant megnézel és erről a lány mit sem sejt.

Neked csak kényelmes, hogy van egy kapcsolatod és néha megfektetheted a barátnődet.

2016. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

# 2


Te hatalmas tévedésben vagy. Aki komolyan elhiszi, hogy kapcsolatban sose történik ilyesmi amit a kérdező ír az komoly álomvilágban él vagy pedig ritka buta egy ember.

2016. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A nyálcsorgatás azért túlzás. Egyszerűen csak más nők is bejönnek testileg, nem csak a barátnőm.
2016. jún. 11. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális. Abban is biztos lehetsz, hogy bizony a barátnőd fejében se csak te jársz 0-24-ben, megfordul ott más kan is. Mindem embernek szokott a párján kívül más is tetszeni.
2016. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha csak tetszenek az nem baj. Ha már fantáziálnál róluk, hogy milyen lenne velük szexelni, az már gáz. De egyébként az sem "büntetendő" csak akkor már azért kérdéses hogy tényleg elég-e neked csak a barátnőd. Most hogy foci EB van a barátommal együtt nézzük a meccseket és ha látok egy helyes játékost én simán a párom előtt kijelentem hogy hú de jó pasi:) Most lehet ez egy kívülállónak bunkóságnak tűnik de ő csak mosolyog rajta, mert tudja hogy semmit nem jelent, nagyon szeretjük egymást. Ő is tett már megjegyzést előttem egy szép lányra de én sem vettem magamra, mert az ilyen természetes hogy szépnek látunk meg vonzónak másokat is a párunkon kívül. A lényeg hogy ne akarj mással lefeküdni vagy ha mégis akkor szakíts előtte.
2016. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel idáig nincs gond, egyszerűen magasabb a tesztoszteron szinted. Ameddig nem a "farkad után mégy", addig nem kerülsz nehéz helyzetbe. Neked több önuralomra van szükséged, és ezzel jó, ha tisztában vagy.
2016. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális. Nyugodt lehetsz, hogy a barátnődnek is megakad időnként a szeme jó pasikon, és azt is elhiheted, hogy részéről is csak döntés kérdése a hűség, nem pedig kínálkozó lehetőségek hiányában nem lép túl a puszta nézelődésen.
2016. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Normális, ezt nőként mondom. 4 éve vagyok együtt a barátommal, és én is nagyon szeretem őt, külsőre is imádom, és a szex is isteni vele :D


Mégis észre szoktam venni a helyes pasikat, és van, hogy konkrétan meg is tetszik valaki, akit ismerek. Volt már, hogy masztizás közben is eszembe jutott már más férfi, mint a barátom, hűha :D (szex közben csak ő, ezt hozzátenném) Persze, nem szép ez bevallani, de hosszú távon így működik az ember. De ezek a dolgok nem szoktak "bekavarni", nem agyalok rajta sokat, nincs jelentőségük.

2016. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!