Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan sráccal, akinek régebben nem tetszettetek?

Figyelt kérdés

Kb két évvel ezelőtt egy sráccal megismerkedtem, összejöttünk, de sajnos csak egy alkalom volt, mert a srácnak nem minden jött be az alakom láttán.

Nagyon megviselt, de elkezdtem edzeni, nagyon izmos, csinos lettem és most újra megtetszettem neki. Nekem is tetszik még mindig, de akkor nagyon megbántott, hónapokig nem tudtam összeszedni magam, annyira rosszul esett.

Én szívesen összejönnék vele, de a büszkeségem azt diktálja, ha akkor nem kellettem, mert nem voltam tökéletes, akkor most sem érdemel meg engem.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tanácsolnátok, mit tegyek?


2022. febr. 21. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"mert a srácnak nem minden jött be az alakom láttán"


Nem. Ez örökre kiöl belőlem mindent.


De ha te összejönnél vele, akkor csináld.

2022. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2022. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki az alakod kell, nem a lelked, ezt vilagosan a tudtodra adta. Miert jonnel ossze azzal, akinek amugy tokmindegy milyen vagy, csak a labad tedd mar szet neki? Azt is csak akkor, ha megutsz nala egy szintet? Miert tennel ilyet? Mit tud a srac, amiert erre kepes lennel? Tenyleg nem talalsz ennel jobbat sehol?
2022. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És ha megint változol, akkor kidob?
2022. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez miért kérdés? Miért akarod megalázni magad? Nem érzed megalázónak? Legyen már önbecsülésed, kérlek!
2022. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratula az eredményeidhez!

A kérdésedre meg annyit, hogy a testünk időnként változik ilyen-olyan irányba, és sajnos nem mindig pont úgy, ahogy szeretnénk... És ha ez a pasi csak egyetlen külalakodban képes elfogadni, akkor sanszos, hogy azt se tolerálná, ha mondjuk teherbe esnél vagy bármi egyéb miatt megváltozna a tested.

Ahogy így leírtad a helyzetet, eléggé úgy tűnik, hogy a belső értékeid annyira nem érdeklik őt.

Nyugi, kaphatsz nála jobbat is, ne fecséreld rá az idődet.

2022. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!