Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódjak ebben az esetben? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódjak ebben az esetben? Ez zaklatásnak minősül?(Kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Ez a pasas (41)már kb.1 éve zaklat az ilyen típusú leveleivel, pedig már durvábban is elküldtem melegebb éghajlatra. Kb fél éve semmit nem reagálok rá. Kb. az összes levele erről szól. 5 alkalommal találkoztunk és személyesen is mondtam neki, hogy bocs de nem téged kereslek. (Meg szex sem volt köztünk.)Erre kinyomozta a címemet és küldött ajándékokat.

Illetve ilyen leveleket:

"A levelem fő mondanivalója a konvertmeghívás, remélem ezzel nem zavar(ta)lak és nem haragudtál meg (még jobban)



A másik, hogy előre is szeretnék - talán nagyon - előre is Boldog Névnapot - bár tudom, hogy inkább augusztusban tartod de azért mégis - és Boldog Szülinapot Kívánni 😊🥳

De inkább összevontam ezzel a levéllel...

Remélem jól vagy 🙂 (És a növények, állatok is)

És remélem jól megy a munka, a jogsi megszerzése is halad, és minden jól alakul Veled. 🙂


Mostanában sokat megyek túrázni, rákaptam és nagyon élvezem 🙂

Jót tesz testileg és lelkileg is. Edzettséget ad, jót tesz az egészségemnek és mentálisan is felüdít, kikapcsol 🙂

Hihetetlen, hogy mennyi sok szép hely van Magyarországon, milyen változatos látnivalóban bővelkedik ez a kis ország... 😮

Sok csodálatosan képet készítettem, örök emlékek maradnak! 🙂


De sokszor gondolok Ausztriára is..

Nem gondoltam volna, de van, hogy kifejezetten hiányzik...

Szívesen kimennék újra és már kint élnék. Viszont már sokkal jobban, okosabban csinálnék mindent.

Úgy mennnék ki, hogy ne aggójdak amiatt, hogy mi történik itthon...

És bizonyos időközönként haza tudjak járni.

Nem akarlak terhelni ezzel, de hihetetlen, hogy anyum esetében még mindig nincs semmi biztos, szétteszik a kezüket az orvosok... 🤷‍♂️

És ha visszamennék, legszívesebben a leendő társammal mennék ki...

Kint sokkal nehezebbnek tapasztaltam a társkeresést, itthon könnyebb...

De nagyon nehéz olyan valakit találni, aki kijönne velem...

Szerintem Tudod jól, hogy Téged Akarnálak Társamnak és egy Álmom válna valóra, ha Veled élhetnék kint...

Nem akarok sokat lelkizni, az előző levelemben már megtettem, nem tudom olvastad-e.

Talán ismételni fogok dolgokat, de érdemes elolvasnod, mert pár dologgal még kiegészítettem.

Fontosnak tartom, hogy elmondjam ezeket a gondolataimat, érzéseimet.

Azóta is változott bennem néhány dolog.

Szeretném átadni, hogy mi zajlik le bennem.

Így talán jobban megértesz engem is, és mindent, ami eddig történt.

Tudom, hogy el kell engedjelek...

És igyekszem mindent megtenni ezért...

Az eszemmel már el akarlak engedni.

A Szívem is tudja, hogy el kell engedjen és ő is szeretné, hogy ezt meg tudja tenni...

Sokat vérzett már Érted, Utánad...

És el fog engedni Téged..

Úgy érzem, hogy szép lassan képes lesz rá...

De soha nem fog elfelejteni...

Mindig Hiányozni fogsz, bármi is történjen...

Találtam egy remélhetőleg JÓ szakembert, aki remélem segít megvívni életem eddigi legnagyobb, legnehezebb harcát, hogy elengedjelek...

Az előző levelemben is írtam, hogy azért ilyen kegyetlenül nehéz, mert már nem tudok cselekedni...

Nehéz volt, de már kezdem belátni és elfogadni, hogy semmit sem tehetek...

Mert annyira hittem volna még magamban, hogy ha meglátnád mi van még bennem, akkor elnyerném a vonzalmadat...

Persze lehet, hogy nincs igazam és tévedek, de én úgy éreztem, hogy nem...

Sajnos nem volt lehetőség, hogy ez kiderüljön...

Ezért ennyire nehéz elengedjelek, mert lezáratlan maradt ez a kérdés bennem.

De kénytelen vagyok lezárni...

Bízom benne, hogy a szakemberrel együtt megtalálom a módját, hogyan tudom ezt megtenni.

Minden szükséges lépést megteszek ezért.

Tudod, Annyira erős és mély Érzelmeim vannak Irántad, amik nagyon mélyen belém ivódtak...

(Ezért is lehettél volna biztos benne, hogy mindig Melletted álltam és maradtam volna)

Egy mérföldkő voltál az életemben.

Nagyon sokmindent megváltoztattál bennem...

A Tested-Lelked Gyönyörűsége, az Irántad való Szerelem, az utánad való Vágyakozás...

Ezért Hiányzol még mindig annyira, és mindig hiányozni is fogsz....

De fel kell dolgoznom ezt, hogy ne fájjon a Hiányod...

Olyan Csodálatos dolgokat kaptam Tőled - még így is, hogy plátói maradt a Szerelmem -, amit eddig senki mástól...

Sosem éreztem még azt, hogy ennyire rá tudok hangolódni valakire, hogy ennyire sok Közös dolog van valakivel és ennyire betölt egy olyan részt az életemben, ami eddig üres volt.

Azért ennyire nehéz most, mert 39 évesen éreztem ilyen érzéseket először, és nem tudtam., hogyan kell ezeket az érzéseket kezelni...

Remélem megértesz engem, köszönöm!

Tudom, hogy elsősorban saját magam kell betömnöm azt az űrt, amik még bennem vannak jelenleg. És ezzel fog tudni majd kapcsolódni a társam.

És köszönettel tartozom Neked, hogy megmutattad, hogy mire is Vágyom, mi tesz Boldoggá, akár az Életben, akár egy Társban! 🙂

Most már tudom, hogy miket kellett volna, és miket nem kellett volna megtennem...

De sokat tanultam és fejlődtem belőle, hogy úgy alakítsam a tetteimet a jövőben, hogy mikor tegyek meg, vagy éppenséggel ne tegyek meg dolgokat.

Mert később már nincs lehetőség megtenni, vagy meg nem történtté tenni az eseményeket.

Igazad van abban, hogy az idő valóban nagyon fontos dolog az életben.

És bármennyire is szeretném, sajnos csak előre megy, nem lehet visszafordítani.

Fel kell dolgoznom, hogy nem kaptam több lehetőséget...

Csak ez lett volna minden kívánságom az élettől (és legfőképpen Tőled) hogy legyen még lehetőségem cselekedni...

És ez a kívánságom mindig fenn fog állni, bármi is történjen...

Nagyon bíztam abban, hogy ha még cselekedhettem volna, akkor elnyerem a Szíved...

Lehet, hogy hosszú idő alatt sikerült volna, de nekem bármennyi időt megért volna!

Mert Te lennél Minden Álmom az Életben!...

Nagyon fáj, hogy nem ez az álmom nem válhat valóra, de meg kell értenem és el kell fogadnom...

Csak Téged Akarnálak a világ össze nője közül!...

Ez nem fog változni...

De tudom, hogy tovább kell lépnem és amikor csak van lehetőségem, ismerkedem.

A szakemberrel már rávezetettem magam úgymond, hogy milyen hibákat követtem el az ismerkedésünk óta...

Sajnálom, hogy már nem tudom őket kijavítani...

Sajnálom, hogy akkor kezdtem el igazán fejlődni, amikor már pont nem akartad látni...

De a lényeg és a legfontosabb a fejlődés...

Ha a kettőnk történetéből tudok fejlődni, akkor már érteni fogom, hogy miért akarta a sors, hogy így alakuljanak az események...

Már elindultam az önfejlődés, önazonosság és önmegvalósítás útján...

És mindent megteszek, hogy többet ne is kerüljek olyan helyzetbe, hogy ne tudjam ezeket az értékeimet felhasználni akkor, mikor szükségem van rájuk...

Remélem ad még az élet hasonló lehetőséget, mint ami Veled lett volna... 🙏

És kölcsönös lesz és boldoggá tesszük egymást...

Tudom, hogy sok nő van a világon és valaki iránt érezhetek még hasonlót. Mert ilyet már biztos nem fogok, mint Irántad.

Te Vagy Életem Szerelme, és ilyen csak egy adódik az életben...

Tényleg sajnálom, hogy nem mutathattam meg magam igazán.

De azt is beláttam, hogy ha Te nem akarod látni, ami bennem van, sőt, csak a rosszat látod (mert esetleg csak azt akarod) akkor nem tudom ezt megváltoztatni.

Nagyon nehéz egy ember nézőpontját átformálni...

Bármivel kapcsolatban, főleg egy másik emberről..

Ezt szerettem volna elérni magammal kapcsolatban...

Talán görcsösen is...

De most már azt is beláttam, hogy minél jobban szeretném, annál kevésbé sikerül...

Még néhány fontos gondolatot mondanék, amik elgondolkodtatóak Számodra is:...

Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, hibázom, mert vannak hibáim, hiányosságaim és fejlődnivalóim. Ahogy Rólad is elmondhatóak ugyanezek. És tulajdonképpen mindenkiről!

De hittem abban, hogy nem is kellett volna olyan sok idő hozzá és remekül össze tudtunk volna csiszolódni és Jó Társai lettünk volna Egymásnak az életben...

Értem én, hogy úgy gondolod/érzed, hogy van nálam jobb is. És el tudom fogadni.


De!


Ha én egy álomvilágban éltem, Te ne kövesd el azt, mint én!

Decemberben volt alkalmam - sokadmagammal a csoportokból - megtapasztalni nagy vonalakban a húgod viselkedését, személyiségét.

Az egyértelműen kiderült, hogy eléggé más természetűek vagytok.

De egy dologban mégis lehet, hogy hasonlítotok.

És ez nem más, mint egy saját magatok által felállított valóságérzékelés, ezáltal helyzetek/emberek tévesen való meg/elítélése.

Sajnos a teljes valóság, igazság megismerése nélkül.. (Aztán ezáltal a csípőből tiltogatás...)

(Velem kapcsolatban is ezt érzem irányodból 😑)

Lehet, hogy elméletben sokat tudsz a párkapcsolatokról, de lehet, hogy Te is álomvilágban élsz és olyan dolgokat vársz el egy férfitól és egy kapcsolattól, amik nem életszerűek...

Senki és semmi sem tökéletes, mindenki fog hibázni valamit és mindig lesz nehéz helyzet az életben...

Elhiszem és megértem, hogy vannak elveid és igazad van, hogy vannak fontos dolgok egy párkapcsolatban, vagy akármilyen kapcsolatban.

Viszont a saját párkapcsolati tapasztalataim alapján is mondom, hogy a gyakorlat sokszor más, mint az elmélet...

Persze értem, hogy a minél tökéletesebbre törekszel, de olyan nem lesz...

És vedd figyelembe, hogy Te mennyire vagy jó a választottadnak...

Vérzik a Szívem, de megértettem, hogy én nem Szerethetlek Téged...

De őszintén szeretném, ha Boldog Lennél!

És ha már én nem Szerethetlek és nem tehetlek Boldoggá, akkor remélem olyat társat választasz, aki Legalább Annyira Szeret, mint amennyire én Szerettelek Volna. És Igazán Megbecsül, Melletted áll és Vigyáz Rád. Ahogy én tettem volna. Mert nem csak Csodálatos Nő, hanem Csodálatos Ember is vagy és Megérdemled, hogy a Legjobban Bánjanak Veled!

És ha már Veled nem lehetek, talán egyszer én is boldog leszek még valakivel...

A nemrég véget ért rövidebb kapcsolatomból is rengeteget tanultam, fejlődtem.

És nem csak én.

Szükségünk is volt erre, mert hiába lett vége, mégis win-win helyzetet eredményezett.

És ez nem történt volna meg, ha nem adtunk volna esélyt a dolognak...

Azt mindig végtelenül sajnálni fogom, hogy Mi nem kaptunk esélyt 😔

Mert ha valakik, akkor Mi Mindenképp megérdemeltük volna...

Bárhogy is alakult volna...

Ahogy a korábbi levelemben írtam, türelmes vagyok és bármeddig várnék Rád...

Talán sok idő múlva tudsz másképp nézni rám és a történtekre...

Meg fogsz találni, ha akarsz...

Jó Legyél, Vigyázz Magadra!

Kívánom, hogy úgy alakuljon az életed, ahogy szeretnéd!

Remélem, hogy egyszer az életben kommunikálunk még...

Még1x előre is Boldog Szülinapot! (és Névnapot) 🥳

Szívesen írnék akkor is...

Ha örülnél neki...


XY


Kívancsi vagyok a véleményetekre.

38/N



2022. febr. 21. 21:30
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Néha még így is jön 1-1 levél... Roppantmód irritál.
2022. febr. 21. 21:31
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez engem is irritál pedig el sem olvastam.
2022. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de csak beleolvastam, olyan hosszú..

Ilyen alakkal miért találkoztál 5x? Nyilván nem épp eszű! Írd meg neki, hogy fejezze be, mert nem érdekel, és legközelebb ha megkeres feljelented, és ha megteszi tedd is meg.

2022. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Aki el bírta olvasni, összefoglalná röviden? 🥴
2022. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
3.-as azért, mert az elején normálisnak tűnt.
2022. febr. 21. 21:44
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a feléig olvastam, de úgy is bőven kimeríti a zaklatás fogalmát.
2022. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
44%
Nézd, ha te azt hitted, hogy ezt itt végig fogjuk olvasni akkor lehet, hogy passzolnátok egymáshoz. A konvertmeghívást azért elfogadhattad volna.
2022. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
7es, köazöm, de nem kérek belőle.
2022. febr. 21. 21:49
 9/36 anonim ***** válasza:
10%

Marha nagyot koppannál, ha épp olvasná a kérdésed, és beperelne, mivel a tudta nélkül adtad közszemlére a levelezését...ami ritka tuskó dolog részedről, persze ezt nem érzed....

38 évesen nem ártana gondolkodni....

2022. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne irritálódj, hanem tiltsd mindenhol, ne olvasgasd.

Ide meg végképp ne pakold ki.

Ha a tiltást megkerülve zaklat, jelentsd fel.

Mi olyan bonyolult ebben?

2022. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!