Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez tényleg zaklatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez tényleg zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés

Most láttam egy videót az indexen "zaklatással" a címében. Megnéztem, és pasiként nekem ez egyáltalán nem tűnik zaklatásnak. Szerintetek az és csak én vagyok érzéketlen bunkó?


Ha igen, hogy lehet utcán kapcsolatot létesíteni?


[link]


2016. dec. 23. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Pont tegnap láttam.


Szerinted nem félelmetes, hogy a pasi szó nélkül követi? Ne azt képzeld el, hogy téged egy nő követ. Aki követ, azt nem látom potenciális partnerként.


Képzeld el, hogy egy nálad nagyobb pasi melléd szegődik, és követ. Mit gondolnál?

2016. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Már láttam én is ezt a videót, bennem azért megkérdőjeleződik a hitelessége meg a valódisága, simán lehet, hogy ezek beépített emberek voltak.
2016. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem pedig zaklatás. Főleg, amikor faggatja, hogy miért nem, és megy mellette az utcán.

Vagy amikor némán megy mellette 20 percig, az kifejezetten félelmetes. A meg végén beszól, hogy kövér, mert elküldte.

Te mit szólnál, ha úgy kurjantanának a nők utánad, mint a húspiacon és privát kérdéseket tesznek fel?

Lehet utcán is ismerkedni, de kulturáltabb formában, nem utána kiabálva. Intelligens ember nem viselkedik így, mint ezek itt a videóban.

2016. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
És az benne a legszomorúbb, hogy neked ez nem zaklatás, hanem normális dolog.
2016. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

Van egy pár bunkó pasas a videóban, azok meg is érdemlik a reakciót. Viszont vannak olyanok is, akik teljesen normális módon szólították le a lányt, és ők is hasonlóan bunkó visszajelzéseket kaptak. Azért van, ami levonható a videóból:

1. Ha nem nézel ki jól, az is zaklatásnak minősül, ha szólni merészelsz egy nőhöz.

2. Egy átlagos nőt naponta többen is leszólítanak az utcán, és normálisak is akadnak köztük.

3. A nők általában bunkó módon küldik el azokat, akik nem tetszenek nekik, még ha azok teljesen normálisan közelednek is hozzájuk.

2016. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Szóval szerinted nem minősül zaklatásnak, ha követsz valakit az utcán, annak ellenére is, hogy nem kívánt társaság vagy a számára?
2016. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Mekkora forma a csaj :DDD És hogy meglepődnek a hímek, amikor belemegy a játékba. Ebből is látszik, hogy az ilyen csak szájhősködik, valós tartalom meg szándék nincs mögötte.


Amúgy kérdező, szerinted az ilyen "jó a segged"-beszólások normális módjai a kapcsolatteremtésnek?

2016. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

"Szóval szerinted nem minősül zaklatásnak, ha követsz valakit az utcán, annak ellenére is, hogy nem kívánt társaság vagy a számára?"

De igen, de a videóban nemcsak ilyenek vannak, hanem teljesen normális leszólítások is. Az mitől zaklatás?

2016. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Még férfi szemmel is zaklatás. Akiben van egy cseppnyi jóérzés, annak nem is kérdéses, hogy miért .
2016. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Hol látsz te normális hozzászólást? Én egy darabot sem látok, csak tahó utánakiabálást unatkozó, üldögélő emberektől.
2016. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!