Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor minősül valami zaklatásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor minősül valami zaklatásnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este feltettem itt egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy mi a teendő akkor ha a főnök bepróbálkozik egy a cégénél dolgozó gyakornoknál. Velem is ez történt. Először azt gondoltam, h neki ilyen a poénja, hogy szabad szájú, de rájöttem, hogy nem. Kerek perec megmondta, h ő felakar szedni engem. Autózni hívott, randit kért tőlem pár sor írás után. Mikor már láttam, h nem viccel, inkább nem is válaszoltam neki egész este. Gondoltam észrevette magát. DE NEM. Ma reggel ismét írt egy "jó reggelt" üzenetet. Megnéztem de nem válaszoltam. Mi minősül zaklatásnak? Mennyi próbálkozás után? Tegyek panaszt, vagy még várjak, hátha észhez tér? Vagy írjam le neki konkrétan, hogy nálam ne próbálkozzon ilyennel? Kicsit már meg vagyok ijedve, mert még sosem voltam ilyen helyzetben... Bocsi, hogy 2x tettem fel 24 óra alatt a kérdést, de szeretnék sürgősen választ kapni.


23/L


2017. ápr. 19. 09:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha az akaratod és felszólításod ellenére történik, már az.

30/f

2017. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
"Szia. Nem haragudj, nem szeretnék bunkónak tűnni, de olyan beszélgetéseket mint a tegnapi nem szeretnék, mivel én sem és a párom sem tolerálja :) Lehet félreértettem és tényleg csak poénnak szántad, ezért a jövőbeli félreértések elkerülése érdekében az ilyesfajta kommunikációt szerintem kerüljük :) Közvetlen ember vagyok, de a főnök és gyakornok közti kapcsolatot tartsuk tiszteletben, mert nem szeretnék bonyodalmakat. Köszönöm a megértésedet!" Ezt ha megírom neki?
2017. ápr. 19. 09:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Basszus kulcs, én a tegnapi kérdésednél azt hittem, kerek-perec visszautasítottad! Igen, ha nem írsz vissza, abból is sejthetné, de na... írd meg neki egyértelműen, hogy kössz az érdeklődést, de nem tartasz rá igényt, sőt... kifejezetten zavar a dolog, és legyen oly' bűbáj, hagyja abba.
2017. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A smileykat hanyagold, jó lesz.
2017. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nah bocs, csak melóból írok... nem kell ennyire finomkodni, nem kell mosolygó fej, meg ne azt írd, hogy "szerintem kerüljük", hanem "megkérlek, ezentúl hanyagold", vagy vmi ilyesmi. Szóval egyértelműen.
2017. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen, azt hanyagolnám persze :D Csak nálam ez automatikusan jött ahogy most írtam, szóval persze azt kihagytam volna.


Hát gondoltam, h ha nem írok neki vissza akkor csak leesik neki, vagy ha én értettem félre, akkor ír annyit, h remélem nem vettem fel amit írt csak poénkodott, de semmi. Ma úgy írt, mintha a tegnap estét végigírtuk volna... Nem szeretek senkivel sem rosszban lenni és remélem nem valami flekkes egyed... Köszi a válaszokat! :)

2017. ápr. 19. 09:54
 7/18 Szergej55 ***** válasza:
Mondd már meg neki, hogy nem, senki sem gondolatolvasó.
2017. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Lertam neki úgy ahogy tanácsoltátok. Határozottan stb. Nagyon kíváncsi vagyok, h mit fog rá válaszolni...
2017. ápr. 19. 09:59
 9/18 A kérdező kommentje:

Válaszként visszaírta, h: Csak hülyéskedtem, ne aggódj és nem tartalak bunkónak.


Ennyi. Hát mondjuk nem tudom, nem tudom. Ha mondjuk igent mondtam volna az autózásra nem tudom mennyire mondta volna azt, h csak poénkodtam :D Mindegy, szerintem ez tisztázva van és a jövőben már próbálkozni sem fog. Azért az üzenetet megtartom, hátha mégis.

2017. ápr. 19. 10:04
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kijátszotta, az "én csak vicceltem" kártyát. Tipikus :)

Nem baj, jobb ez így, mert így úgy érzi, megőrizte a méltóságát.

Nekem is volt hasonló, csak én szerettem is volna valamit a pasitól. Konkrétan a viccelődésen, flörtökön túl tapizott is rendesen, és mikor rákérdeztem, mi legyen, jött az "én csak hülyéskedtem" duma.

2017. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!