Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom mindig ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom mindig ezt?

Figyelt kérdés

Mindig azt álmodom, hogy egy fiúval csókolózok, de a fiú nagyon nem akarja...kényszerítem. Ez a fiú mindig más....

Miért lehet ez? Normális válaszokat!!!:D


2010. szept. 11. 21:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ami persze nem zárja ki, a szex hiányát...:D
2010. szept. 11. 21:15
 12/15 anonim ***** válasza:
Csókoloztál már ? Mert szerintem azért van mert még nem csináltad senkivel se..
2010. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Csókolóztam már :)
2010. szept. 11. 21:29
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene, ha ilyesmire kényszerítenél. Bár valszleg nem ellenkeznék. Akkor már kötözz is meg. Vagy valami.


Gyenge viccet félretéve: Én úgy vettem észre, hogy az ilyen álmok mutatják, hogy lelkileg mennyire vagyok felkészülve valamire. Amíg nem volt meg az első csók, pont ilyesmiket álmodtam. Az első szex előtt mindig azt álmodtam, hogy majdnem összejön valakivel, de aztán valahogy mégse. Azt is álmodtam régebben, hogy verekedni próbálok, de gyenge vagyok és nem megy.

Mihelyt álmomban sikerrel jártam, a való életben is hamarosan összejött a dolog.

Azóta álmomban sokszor van korrekt perverz szex és irtózatos mészárlás, szóval szerintem megjött az önbizalmam kicsit.

Lehet, hogy másnál nem így van. Érdekes téma.

2010. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Érdekes és hasznos válasz. Köszönöm. :)
2010. szept. 12. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!