Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jelent valamit, hogy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

People=Shit kérdése:

Az jelent valamit, hogy sokat álmodom azt, hogy apa lettem?

Figyelt kérdés
próbáltam keresni álmos könyvben, hogy gyermekáldás meg ilyesmi, de nem találtam semmit. de már többször is azt álmodtam, hogy felcsináltam valami csajt, ennek mi lehet az oka ? még csak 21 vagyok, és a hátam közepére se kívánok egy gyereket, mindig óvatos is vagyok, hogy nehogy beüssön a "végzet", de ez a visszatérő álom kezd aggasztani. xD
2011. júl. 21. 07:58
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

A félelem is generál álmokat. Ha mindig ezen aggódsz, akkor tudod miért van.


Amúgy ez Ezo kategória inkább... de jobb, hogy nem ott tetted fel, ott már megkaptad volna, hogy jön a világvége és te szülöd meg az antikrisztust...

2011. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Lány, 3 kiló 47 centi. Mi legyen a neve? :D
2011. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha lány lesz akkor vagy Mirella vagy Mirtill lesz :P De az még sok év mire rászánom magam. Épp csajom sincs ... várom a jelentkezőket. xD
2011. júl. 21. 08:15
 4/4 Smartguy86 ***** válasza:
Szegény gyerek... Valami Harry Potter fanatikus kiscsajnak talán csinálhatsz ilyen gyerekeket... másnak nem hiszem
2011. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!