Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori a házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a házas férfi részéről a szeretőt választani? Mi vezet el odáig? Miért? Miért figyeltek fel más nőre?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2022. febr. 23. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Mindig jön egy jobb.
2022. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem az állandó casanovákra gondolok. Ha te sok éve házas vagy, sosem léptél félre...mi vezet el odáig, hogy most mégis másba szeress és őt válaszd?
2022. febr. 23. 10:01
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

A gerinctelenség.


Egy normális férfi ha nem működik a kapcsolata elválik, majd utána kezd másfele kacsintgatni.


Az ilyen gerincteleneket pedig, akik már a házassag alatt beújítottak, nek érdemes megtartani. Rá kell adni a kabátot és isten áldja

2022. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha például nincs szex, akkor keres egy szeretőt. Az ő fejében ez úgy jatszódik le hogy téged úgyse érdekel a szex így nyugodtan mehet máshoz. Aztán szépen lassan kialakulnak az érzelmek.
2022. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
Mond neki, hogy akkor lesz szex, ha megérdemli.
2022. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Jól összefújta itt is a szemetet a szél.

4-es volt eddig az egyetlen normális válasz.


Annyival egészíteném ki, hogy ha van gyerek, akkor emiatt sem akar kilépni a házasságból.

2022. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Érdekesek a válaszok.


Konkrétan azért írtam ki a kérdést, mert érintett vagyok. 10 éve élek a párommal, házasság 2 gyerek.


Soha nem csalt meg, ezt jól tudom.


Nem rég leült velem beszélgetni és elmondta őszintén, hogy nem azt érzi, amit egykor. A munkahelyén egy korombeli nőre felfigyelt és nincs köztük semmi, pusztán kölcsönös szimpátia, de ő úgy érzi, beleszeretett.


Nem igazán tudok erre mit mondani. A miertekre nincs érdemleges válasz, nem a régi a kapcsolatunk. Nem tudok ezzel mit kezdeni, talán én sem banom, elfáradtam valahol fejben, lélekben, de ez meglepett.

2022. febr. 23. 13:09
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Hogy szerelmes lesz, mert a jelenlegi kapcsolatban csak elvan. Elmúlt köztetek a szerelem ennyi.
2022. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, ezt megértem. Felfogtam és elfogadom, mert őszinte volt velem.
2022. febr. 23. 13:22
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is ez volt. 18 év és egy gyerek után közölte, hogy szerelmes lett a kolléganőjébe. És le is lépett vele. Én azóta is padlón vagyok, de látom azt is, hogy nem csak ő volt a hibás, ketten vagyunk felelősek azért, hogy a házasságunk tönkrement, egyre kevésbé figyeltünk egymásra, berántott a mókuskerék, és igen, a kapcsolat egyik legfontosabb eleme a szexualitás, abban pedig nem voltam a topon. Hátra soroltam, fáradt voltam, untam az egészet. Meg is lett az eredménye, elsősorban a szex miatt lett szeretője, de aztán egymásba szerettek.
2022. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!