Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy megsajnáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy megsajnáltam mert balesetet szenvedett, pedig kapcsolatra nem lettem volna neki elég jó?

Figyelt kérdés
2 privát találkozás van mögöttünk, szó nem esett eddig arról, hogy kapcsolatot akarna, ha próbáltam volna felhozni kitért. Ami biztos, hogy bejövök neki és kedvel, mert munka során sokszor találkozunk és ha bármi "bajom" volt mindig segített. Ezer alkalma lehetett volna rá, hogy randizzunk komolyan de nem, az viszont egyértelmű a viselkedéséől,hogy belemenne egy barátság extrákba. Mivel én komoly kapcsolatra vágyom így ez tárgytalan. Viszont most kórházba került, és nem túl jó az állapota. Olyan érzés fogott el, hogy bárcsak ne lenne ilyen helyzetben és akár még szexelnék is vele ha ez segítene a helyzeten. Ami nyilván abszurd de valahol megsajnáltam basszus.
2022. febr. 23. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Leforditva a kérdést: "normális ha egy ember életét akkor is értékesnek tudom találni ha az adott ember nem akar tőlem romantikus kapcsolatot?"


Ez kb alap, az lenne fura, ha teljesen hidegen hagyna. wtf

2022. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy idegent is megsajnálok, akit látok elesni az utcán. Pszichopátiás esetnek kellene lenni, aki hasonló helyzetben nem így érez.
2022. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a megsajnálásról van szó. Az teljesen természetes. Hanem, hogy belemennék a szexbe emiatt. Lehet én vagyok aki többet érez és nem is tudok róla?
2022. febr. 23. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én is éreztem már hasonlót.
2022. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!