Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak bebizonyítom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak bebizonyítom, hogy szeretem és képes vagyok akár hosszú időt is várni rá, akkor azért lesz velem, mert szeret, vagy mert megsajnált?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz veled mert nem szeret és nem sajnál meg

muhahaha

2015. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hm ezt inkább a srác szokta a lánynak.


miért kell bizonygatnod?

2015. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell bizonygatnom, csak olyan a helyzet, hogy látni fogja, hogy mennyire szeretem. Szóval szerintetek ha azt mondja majd, hogy velem akar lenni, azt nem sajnálatból fogja tenni?
2015. ápr. 8. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy,akkor sajnálatból,ha nem akkor nem.
2015. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy mi a ronda egy relatív dolog. És sajnálatból sétálna velem az utcán kézenfogva, nyilvánosan és sajnálatból kitenné facebookra is, hogy kapcsolatban vagyunk?
2015. ápr. 8. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
S mi okból kell várnod rá?
2015. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hosszú történet, nem írnám itt le.
2015. ápr. 8. 14:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha annyira kíváncsi vagy rá, írj levelet és ott elmondom.
2015. ápr. 8. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!