Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az a mondás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az a mondás, hogy "minden sikeres férfi mögött áll egy nő"?

Figyelt kérdés
Honnan ered ez a mondás szerintetek?
2022. febr. 23. 20:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
jópár ismerősöm eszméletlen mennyiségű pénzt hord haza és mindegyiknek ott van a felesége a háta mögött
2022. febr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%

11.


Egy torokhangú "Eleméééééér! Add csak ide bankkártyádat, nincs apelláta!" paranccsal körítve :D

2022. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

12.

És akkor mi van? Nyilván ha a nő nem dolgozik, akkor férfi pénzére van utalva.

Amúgy jobb családokban közös a számla így nem kell kéregetni a kártyát🤪

2022. febr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Edricus: :DDDDD


Fényt adsz a hajnali beadandó írásnak.

2022. febr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tény, hogy én spec csak olyan sikeres férfiakat ismerek, akiknek van hátországuk (anya egyedül visz mindent, ami nem munka), de a mintám alapján még nem gondolom, hogy ez MINDEN sikeres férfira igaz lenne.
2022. febr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
23%

Nekem nem kéne dolgoznom, ha nem akarnék, de dolgozom, mert szeretem tudni, hogyha báemi történik, akkor van önalló keresetem. Ugyanakkor tény és való, hogy az nagyon jó érzes, hogy simán felmondhatok, ha a pl kapok egy mocsadék főnököt....mert tudom, hogy akkor se halunk ehen, es akkor is meg lesz mindenünk.

A mondás mar csak azért is igaz, mert a férfit a nő motivalja... de hogy Aranyosi Petert idezzem; "ha a nők hajlandóak lettek volna ciposdobozban szexelni, soha nem epitunk.hazat" a férfi a nőért el és dolgozik...

2022. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%

"a férfi a nőért el és dolgozik..."

Ez baromság. Oda meg vissza vagyok a feleségemért, de saját igényem is van nagy házra, jó kocsira, anyagi biztonságra és utazásokra. Ezekért a feleségem mellesleg legalább annyit tesz, mint én. Nem értem ezeket a sztereotípiákat, hogy a férfi elfetrengne élete végéig a huzatos garzonban, ha nem adna értelmet a fejlődésének egy nő...

2022. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem minden esetre nem lehet ráhúzni, de ha már családos az illető, akkor igen. Nem tud annyit és úgy a munkájára koncentrálni az adott férfi, ha nem veszi le valaki a válláról a házimunkát, az ügyintézést, a gyereknevelést, és nincs egy hype manje, vagy általában womanje otthon.
2022. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Persze, ősbölcsesség!


Az édesanyád az, mivel nélküle még az első lépést sem tudtad volna megtenni, kivéve a gendereseket akiket nyilván az apjuk szült.

2022. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!