Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülő mit tehet azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szülő mit tehet azért, hogy a fiúgyereke sikeres legyen a nőknél majd kamasz és felnőtt korában? Minden típusú ötlet jöhet.

Figyelt kérdés
Akár csak gyereket terveztek, akár van már egy kisfiatok, egy szülő milyen különböző dolgokat tehet azért, hogy a gyerek sikeres legyen majd a nőknél? És nem kérek kötözködéseket, hogy "Mi lesz, ha meleg lesz?", vagy "Mi lesz, hogyha ő nem akar csajozni?". Ezt kizárólag azoknak írom, akiknek van kötözködésre való hajlama és nem a kérdésre szeretnek válaszolni és nem segíteni vannak itt. Ha nem akar, akkor nem lesz ráerőltetve semmi. De egy szülő miket tehet, hogy az ellenkező nem számára vonzó legyen a fiúgyereke?
2021. dec. 7. 13:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kialakuljanak a szociális készségei. Ne legyen túl gátlásos, visszahúzódó, legyenek barátai, vegyen részt az iskolai eseményeken, ne gubózzon be a szobájába. AZoknak van gondjuk az ismerkedéssel, akiknek az egyéb szociális kapcsolataik sem túl fényesek.
2021. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Sportoljon, zenéljen, legyen sokat olyan közösségben, ahol vannak lányok is. Ha lehet, lásson jó mintákat a családban, hogy hogyan kell egy fiúnak/férfinak viselkedni lányok/nők társaságában. Időnként nem árt beszélgetni is vele ezekről a dolgokról.
2021. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

pár dologra figyelnék oda:

1. fiús hobbik mellett járjon olyan társaságba ahol lányok is vannak. Tehát pl. néptáncra iratnám be. Ez nagyban hozzá tenne ahhoz, hogy megtanuljon szocializálódni, a másik nemmel beszélgetni.

2. nem hagynám, hogy elhanyagolja a külsejét (pl. rendszeres fodrászat, nem szétsakadt cipők). Ez kiskorban nem számít, de saját magára való igényességet nevelném ezzel belé.

3. Az igényességet kiterjeszteném a környezetére; szobáját tartsa nagyjából rendbe és segítsen takarítani

4. 10 éves kora környékén felvilágosítanám és elmagyaráznám neki hogy mi az a randi, hogyan lehet lányokat randira hívni, kimutatni érdeklődésed

2021. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges kapcsolatot kell kialakítani a gyerekkel így nem lesznek komplexusai . A másik meg hogy hagyni kell megtalálnia magát mert ha valaki egy állarcot egy belekényszerített szerepet vesz fel az a boldogtalanság előszele
2021. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egyest és kettest kiegészíteném azzal, hogy neveljétek igényességre, és ne hagyjatok rá dolgokat csak azért, mert fiú. Pl. segítsetek neki foglalkozni azzal, ha full ragyás a bőre (nyilván nem alapozóra gondolok, de különböző tonikok, krémek, szükség esetén bőrgyógyász), segítsetek neki igényesen, alkatának és stílusának megfelelően öltözködni, stb. Kamaszként csomó osztálytársam tök jó pasi lehetett volna, ha kicsit jobban ügyel a külsejére, és legalább részben rendben vannak a szociális képességei.
2021. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen önbizalmat kell neki adni.
2021. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyja vagy, akkor dicsérd, amennyit tudod, bár fene tudja, hogy kinek hogy segít.


Nekem 3 nővérem van, akik mindig dicsértek kis koromban, hogy ha majd felnövök, milyen helyes pasi leszek stb. Édesanyám is folyton mondogatta, hogy a lányokat majd alig lehet levakarni rólam.

Sose hittem el nekik, mert hát a családom. Elfogultak. stb.


De szerintem most azért van ilyen erős önbizalmam, ami bejön a nőknek, mert kaptam gyerek/kamasz koromban.

Nem várok külső megerősítést, csak tudom, hogy megvan az értékem és kész.


De az is lehet, hogy másnál ez a sok dicséret túlságosan nagy arcba csapna át idősebb korára.

Talán kívülről úgy tűnik, hogy nekem is túl nagy az arcom nem tudom.

De fiatalabb koromban sztem nagyon szerény voltam, és örülök, hogy a tesóim kicsit boostoltak ezen, mire 20 éves lettem.

2021. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Ott kezdődik, hogy legyenek barátai, fejlődjön a szociális készsége.

Gyerekzsúrra hívhassa az ovis, iskolás pajtásait.

És a barátai minden további nélkül beugorhassanak hozzá egy kis beszélgetésre, játékra.

Erősítsd őt a fiús dolgokban. Mászhasson fára, próbálhassa ki erejét, ügyességét. Ne az legyen, hogy anyuka mindentől félti, ezért sehova sem engedi.

Legyen férfiminta előtte! Pároddal éljetek kiegyensúlyozott kapcsolatban. Az apa is foglalkozzon sokat vele! Az apa tiszteljen téged a női mivoltodban, te tiszteld őt a férfi mivoltában.

2021. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
3. Társastánc inkább, a néptánc gázós sok fiúnak.
2021. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor járjon akár néptáncra, akár társastáncra, akár zenére, akár sportra, ha KEDVE van hozzá. Abból semmi jó nem sül ki, ha beleerőlteted valamibe, mert szerinted attól fog jól csajozni.
2021. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!