Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza sem ír? Várjak még

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza sem ír? Várjak még

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez nem egy útálkozó kérdés akar lenni, inkább csak egy körkérdés. Van egy lány az egyetemről, akivel kb fél éve találkoztam egyszer élőben, akkor nagyon aranyos volt és magyon jól elvoltunk. Irogattunk is egy ideig egy ösztöndíjjal kapcsolatban, de rájöttünk, hogy egyikőnk sem jogosult rá végül. Imessegen beszéltünk, megadta a számát

Most fél évvel később megtaláltam az instáját, bekövettem és vissza is követett. Ma reggel ráírtam, hogy miujság, régen nem beszéltünk.

De vissza sem írt. Az instája alapján njncs barátja vagy ilyesmi.

Lehet elfoglalt, fogalmam sincs, de nekem fura, hogy meg sem nézi.

Tettem ki egy instastory-t (nem miatta, csak úgy alapból) a macskámról, megnézte, de visszaírni nem írt vissza.

Nekem ez olyan nem is tudom, érdekes..

Szerintetek??


20/f



2022. febr. 25. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet majd fog, még egy nap se telt el, de így fél év után az is lehet, hogy már nincs kedve veled beszélgetni. Amúgy attól, hogy nincs kirakva, még az is lehet, hogy azóta már van barátja.
2022. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj, ugyanúgy éld az életed, ismerkedj, érezd jól magad. Ha visszaír, talán lesz valami, ha nem, akkor legalább nem vártál csak rá.
2022. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja nem gondolok bele semmi komolyat. Most volt alakulgatoban egy kapcsolat egy masik lannyal, aztan abbol nem lett semmi. Igy gondoltam szerencset probalok nala. Csak fura, gondoltam megkerdem, hogy ez normalis-e
2022. febr. 25. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Én napokkal később szoktam felfedezni, hogy írt valaki instán, annyira nem értek hozzá és nem is szeretem használni.
2022. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, hat o nem is az, hogy aktiv, de par perccel azutan visszakovetett, hogy bekovettem. Plusz meg is nezte a storymat aznap. Mondjuk amit tegnap tettem ki, azt mar nem nezte meg. Ki tudja..
2022. febr. 27. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy értelmes ember nem az instán lévő aktivitásból indul ki. Hívd fel.
2022. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!