Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom amikor ráírok facen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom amikor ráírok facen általában azt írja vissza hogy várjak mert dotázik, ha vége van akkor rámír, de miért nem tud egyből visszaírni miért kell olyan számítógépes hülyeséggel játszani ha nem gyökér? 16/f 16/l

Figyelt kérdés
Amikor letelik az idő akkor beszélgetünk de közben miért nem tud írni ennyire nem vagyok fontos neki????? Meg miért kekl olyan hülye internetes játékkal játszani??? Karatézik is mellette, de akkor is miét akar olyannal játszani?,?

2013. aug. 26. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha elítéled a gamer-eket, halál lánya vagy :D Amúgy én se értem, vegyél mikrofont, beszéljetek skypeon, nekem az szokott lenni, ha nagyon játszhatnékom van. Skype a legjobb :D
2013. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen jogon ítéled el más ember hobbiját?

Buta vagy.

2013. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Néha behív oda de ott másik 4 gyerekkel mindenféle hülyeségeket kiabálnak!!!
2013. aug. 26. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye vagy. Tudod nem csak a gyökerek játszanak számítógépes játékokkal. Attól hogy karatézik még neki is jár néha valami szórakozás. És ahogy elnézem amilyen visítozós vagy hogy egyből ide rohansz veled nem számíthat kellemes kikapcsolódásra.
2013. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ugyanez a kérdés volt kiemelve csak LOL-al :D
2013. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az én barátom is "gamer" és tud rám időt szakitani, ha meg játszik egyszerüen nem zavarom, ennyi. Ne húzd fel magad ennyire. (16L,17F)
2013. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A dotát ne bántsd! Ha nem tudod elfogadni a hobbyját, akkor te tiszta h...e vagy...
2013. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha bevesz skypon a csetbe inkabb oruj hogy csaphatsz 1 lan partit veluk :D
2013. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, tudod a dota egy olyan játék, ahol kb. 45 perces körök vannak, és ha abban a 45 percben kilépsz, vagy elmész a géptől akár egy fél percre is, letiltanak körülbelül 2 napra, mert másik 9 ember játékát rontod el. Ez embertől függ, hogy most egy ilyen esetben valaki abbahagyná vagy sem, én személy szerint ha játszok akkor nem vagyok fent facen, és így meg van oldva a dolog. De azért a barátnővel beszélgetés szerintem egy kicsit fontosabb, mint online játékokkal játszani.
2013. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#9 legnagyobbrészt igazad van, énis pont ezzel akartam érvelni, hogy a dota bár nem egy végtelenített játék, mint a wow vagy diablo stb, hanem csak 30-45 perces, viszont ez idő alatt totálba oda kell tennie magát mindenkinek. Respawn-ra várva esetleg nagyonnagyon üresjáratban van 30-60 másodperc válaszolni valakinek vagy h*gyozni éppen, de ezt az időt ki kéne h bírja egy kapcsolat. Igaz fölösleges magyarázni, mert 16 évesen ez csak egy rövid tiniszerelem :D szóval majd felnőnek és valaki mással megértik mikor mi a fontos.
2013. szept. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!