Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar? Miért irkal, hívogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Miért irkal, hívogat minden hónapban legalább egyszer?

Figyelt kérdés
Szeptem óta játszunk ezt... (ismét) Nem egyszer szakítottam vele. Mintkiderült, jelenleg van egy 23 éves barátnője, ő jelenleg 43...(majdnem az apja lehetne...) Lényeg a lényeg, már kínomban rohognom kell, hogy ez ennyire hülye. Mindenhol le van tiltva, jelenleg is próbált telefonomon el érni, ami lehetetlen persze. Előtte két ismeretlen számról kaptam tőle SMS-eket. Ennyire hülye tényleg vagy ezt már direkt csinálja? Én már csak azért is gnoralom hátha megunja előbb utóbb. N32
2022. febr. 26. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Talán mert érdekli mi van veled?
2022. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként miért nem lehet ezt vele megbeszélni?
2022. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A letiltogatósdi általában azt mutatja hogy félsz töle hogy még vannak érzéseid és bújkálsz elöle inkább.
2022. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek... Anno mi együtt voltunk. Szakítottunk. Azóta együtt van egy 23 éves kiscsajjal. Akkor mi a franc ért hívogat havonta és irkal? Én nem akarok tőle már semmit, pláne úgy, hogy van valakije. Egy telefonba fájna és félre léphet e velem ha annyira akarnám de nem...
2022. febr. 26. 15:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Én értem! A párkapcsolat nem müködött köztetek de ötvérdekli mi van veled. Szerintem ennyi van ilyet én is csináltam ex barátnövel hogy jóban maradtunk.
2022. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Olyan smseket kapok, hogy veled álmodtam stb... Ne haragudj... De én nem akarok tőle semmit.
2022. febr. 26. 15:56
 7/12 anonim ***** válasza:
De nem értem miért nem tudod vele megbeszélni. Oké veled álmodott.
2022. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de hány éves vagy? Nagyon gyereknek tűnsz nekem
2022. febr. 26. 16:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves vagy de már 34. És sose értettem a szakítást miért kell amolyan hadiállapotnak gondolni hogy minden kapcsolatot megszakítunk.
2022. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Látom egy normális választ sem kaptál eddig.

Jól teszed, hogy ignorálod, tedd azt továbbra is, előbb-utóbb megunja. Nehogy kapcsolatba lépj vele, mert annál később száll le rólad.

Gondolom azért csinálja, mert valami nem stimmel vele. Egy normális ember érti, hogy a nem az nem.

2022. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!