Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik hónapban talizni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik hónapban talizni akar velem, a másikban meg írok neki és lebolondoz letilt. Mivan ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

3 hónapja írt nekem hogy talizni akar velem. Nem mentem ki hozzá.

Most írtam neki tudom nem így kellett volna de tiszta ideg vagyok miatta.

Annyit írtam neki hogy dögölnél meg erre ő azt írta miért?

Írtam neki hogy három hónapja azt mondtad majd keresel , hogy lehetsz ilyen hazudos kétszínű?

Erre ő annyit írt hogy mivan veled bolond vagy?

És letiltott


2018. máj. 6. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha valaki lekoptat, majd hónap múlva elküld a búsba, amiért nem forszíroztam tovább a dolgot, én is így reagálnék. Tanuljatok már meg ember módjára kommunikálni, ne pillát rebegtessetek, ne füstjeleket küldjetek meg ferromonokat eregessetek, az igen legyen igen, a nem meg nem. Mi olyan bonyolult ezen?
2018. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Két ilyen fogyatékost.
2018. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
‘ Mivan ezzel a fiúval? ‘ ??? Mivan veled inkább? Miért nem ‘ mentél ki ‘ elé gamár lebeszéltétek? Miért írsz ilyen alpári stílusban h ‘ dögölnél meg’ ? Tejóég... erre mondják h amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten, guglizz rá!
2018. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudtam ki menni de azt mondta majd keres. Nem koptattam le és nem is volt megbeszélve mondtam neki hogy nem tudok kimenni.
2018. máj. 6. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van, tényleg bolond vagy :)
2018. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Simán vehette lekoptatásnak, te sem írtál 3 hónapig, nem javasoltál új időpontot, nem mondtál neki semmit.

Most meg elküldöd a 'csába. Hát elég értelmetlenül viselkedsz te is...

2018. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"lebolondoz és letilt"


Mégis mit vártál volna azok után, hogy azt írtad, hogy "dögölnél meg"?


Megkéri a kezedet?


Vagy simán csak újra elhív randizni?


Komolyan nem értem, hogy normálisnak gondolod-e a saját viselkedésedet.

2018. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komolyan felnőtt rovat?

A fiú viselkedése érthető, a tied viszont nem.

2018. máj. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Juj, még mindig nyúzzátok egymást a sráccal, akivel a szüleid miatt nem találkozhattok? Szerintem érthető, hogy már nem akar tőled semmit. Gyerek vagy még az autóban dugáshoz, persze, hogy nem kellesz neki.
2018. máj. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha amúgyse tudtok találkozni, ahogyan ezt már itt leszögezted, akkor minek beszéljen veled, mirõl? Nem mindenki él interneten/telefonon, ha nem találkoztok, akkor minek beszélni?

Mondott idõpontot arról, hogy mikor keres???? Vagy miért kötelezõ neki 3 hónap múlva?

Vannak ismerõseim, akikkel sok hónapig, meg egy évig nem beszéltem, mert nincs mirõl, ha egyszer nem találkozunk. Amikor meg aktuális lett, akkor megkerestük egymást.

Te meg interneten vergõdsz, azt sem tudod mit akarsz, akarsz-e egyáltalán találkozási idõpontot javasolni, ehelyett csak a semmitmondó hisztizés megy neked. Nem csodálom, hogy nem akar veled beszélni.

2018. máj. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!