Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez zavarna ha össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavarna ha össze jönnétek valakivel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel. Valakik össze jönnek tizenévesen. Konkrétan a kamasz korukat együtt töltik. És az eggyik fél nagyban befolyásolja a másik fejlődését külsőleg. Szóval például egy fiú és egy lány össze jön. A lánynak van a fejében egy tökéletes fiúról alakított képe és a fiú ezáltal fog öltözködni hajat vágatni stb. Mert tegyük fel neki is tetszik. Ez azt jelenti, hogy az egész külső kinézetét a barátnőjének köszönheti. Ők később szakítanak és a fiú össze jön egy másik lánnyal. És a lányt nem zavarná, hogy az egész külsejét kb az előző barátnőjének köszönheti?


Persze mindenkinek van saját stílusa de mások által befolyásolható fiatalként.


2022. febr. 28. 15:44
A kérdező szavazást indított:
Engem zavarna
Engem nem zavar
Ez nagyon gyerekes
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Barátomnak igy tetszik a bnőm hogy az en kolcsonadott felsőmben meg én sminkeltem ki etc. Joformán amugy nem egy csaj leutánoz engem een vagyok az original.ők meg a copy.


Az osszes pasi lesz.rja hogy a copyval van csak. Mindegy melyik.


Gondolom csajoknál is így van

2022. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Szoval en fel szoktam " turbózni" a bnőimet, más lányok meg siman lelopják a stilusom de olyan szinten hogy egyszer azt hittem saját magammal megyek szembe:D(jött szembe velem a csaj az en cuccaimban amik azért egyediek is:D)


Egy pasit sem erdekel az hogy az egész belőlem jön alapbol. Alapbol van bennem a stílus, belulről is sugarzom, es a többi meg csak copy, mrg van csinálva az en formámra.

2022. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval téged nem zavarna ha össze jönnél egy fiúval. És a fiú minden külső tulajdonsága az előző barátnője miatt van?
2022. febr. 28. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lehet tetszene is.
2022. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes szerintem ezen kattogni.


Mindenkit formálnak az exei, illetve a barátai is. Attól még ő egy külön ember.

2022. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!