Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Ti össze jönnétek így valakivel? Megpróbálnátok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal és a helyzet az, hogy baromira belém tudna esni. Kedves, aranyos, odaadó, csupa szív stb.. igazából pontosan olyan amilyenre vágyom.. DE egyszerűen nem vonzódom hozzá. Magyarul külsőre nem jön be de belsőre meg nagyon ott van.. alapból olyan vagyok, hogy mindenkin tudok talàlni valami szépet, de rajta valahohy nem sikerül.. nincs vonzalom és ez nekem így fura. Félek, hogy később mégsem működne, nekem a szakítás így valószínűleg könnyű lenne de neki meg nagyon fájna, ismerem már annyira.. ötletek, meglátások, tanácsok?


26F / 20N



2018. júl. 12. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ne hazudj neki és hagyd békén!
2018. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Azzal fogsz sokkal nagyobb fájdalmat okozni neki, ha úgymond "folytatod", most kell meglépni a szakítást... Ennek így semmi értelme.
2018. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne szórakozz vele, hagyd békén.
2018. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Mitől működne így?? Aki nem vonz, azzal nem jövök össze.

Dugni lehet olyannal, aki nem jön be, de kapcsolatban, szeretkezni semmikép. Én, nem látnám értelmét. Úgy is tovább lépnél, ha jön olyan, akit tudsz szeretni, vonzó számodra. Magaddal is, de főleg a lánnyal csesznél ki rendesen, ha hazugságra építesz kapcsolatot.

2018. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ne gyere össze vele, ha nincs vonzalom nem működik a kémia nem látod benne a NŐT akkor nem fogod viszont szeretni úgy mint ahogy kell. Ideig-óráig ellenétek, de mindig hiányozna valami és könnyen félre is mennél, ha valaki megmozgat benned valamit.
2018. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer azért dugd meg, talán tud olyat mutatni ami megtetszik benne.
2018. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Velem kb. így szórakozott a fiú pár hónapig. Még most sem tudtam kiheverni, de azok a hónapok és az azt követő lezárás pokoli volt. Mondjuk tanultam belőle.


Röviden: ne csináld. 20/l

2018. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (kivéve jaguárét, majd megbszlak én téged :D )

A mai nap folyamán le is zártam a dolgot.

2018. júl. 12. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!